Hlavní navigace

Zhodnocení o 11,7% dosáhl ve druhé polovině roku 2010 investiční program INVEST Premium

Jde o skutečnou výkonnost vypočítanou jako průměrné zhodnocení všech klientských účtů. Hodnoty jsou v českých korunách a jsou očištěny od všech poplatků a odměn.

Sdílet


Služba INVEST Premium je správa finančních prostředků klientů na kapitálových trzích. Podobně jako v podílových fondech jsou prostředky klientů spravovány profesionálními portfolio manažery. Hlavní výhodou služby INVEST Premium oproti fondům je správce, který je, díky odměně z nově dosaženého zisku, skutečně motivován dosahovat pozitivních výsledků.

Mezi další klíčové charakteristiky služby INVEST patří vysoká různorodost jednotlivých investic, kdy všichni klienti dosáhnou na nejlepší investiční příležitosti z celého světa. Tato různorodost pak znamená bezkonkurenční rozložení portfolia (tzv. diverzifikace) a žádoucí snížení rizika. Na investici do akcií, komodit, dluhopisů nebo měn nyní stačí jediný produkt. Hlavním cílem portfolio manažerů je přitom pozitivní výnos, a to bez ohledu na hospodářské klima. To je možné díky využívání investičních nástrojů na vzestup i na pokles kurzu.

Podobně jako v podílových fondech jsou u INVEST Premium prostředky okamžitě k dispozici. Investor ale neplatí vstupní poplatek a investice je plně transparentní. V detailních výpisech totiž přesně vidí, do čeho portfolio manažer investuje.

Další informace k programu INVEST Premium naleznete na www.colosseum­.cz/invest-premium/.

Společnost Colosseum, a.s. patří mezi nejvýznamnější české nebankovní obchodníky s cennými papíry se specializací na burzovní a OTC deriváty (komodity, Forex a CFDs). Na českém trhu působí společnost Colosseum, a.s. již od roku 1997 a je jedním z prvních obchodníků s cennými papíry s licencí na deriváty. Díky dlouholetým zkušenostem nabízí společnost Colosseum, a.s. individuální i korporátní klientele široké portfolio služeb od zprostředkování burzovních obchodů až po správu aktiv.

VÝSLEDKY MINULÉHO OBDOBÍ NEJSOU ŽÁDNOU ZÁRUKOU PRO BUDOUCÍ VÝVOJ. INVESTOVÁNÍ JE RIZIKOVÉ. UPOZORŇUJEME, ŽE JE NUTNÉ SE SEZNÁMIT S INFORMACEMI O VÝSLEDCÍCH A RIZICÍCH PROGRAMU INVEST PREMIUM, A TO NA STRÁNCE WWW.COLOSSEUM­.CZ/SLUZBY/IN­VEST.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).