Hlavní navigace

Zelené úvěry RSTS: Šance pro úspory energií

Vstupní investice do zelených řešení je vysoká, návratnost dlouhá a dotační program složitý.

Sdílet

Zelené úvěry Logo

Tak kdy a jak financovat chytrá řešení pro domácnosti, jež povedou k úsporám, bez složitého papírování a bez čekání? Nyní! S výhodnými Zelenými úvěry Raiffeisen stavební spořitelny.


Energie stále dražší

Ten fakt už nezpochybňuje nikdo: časy bezstarostného plýtvání lacinými zdroji energie skončily. Elektřina a vytápění již zkrátka levnější nebudou a jejich plynulé zdražování není přechodný jev.

Investice do energeticky úsporných opatření proto dnes promýšlí každý moderní člověk, který chce šetřit rodinný rozpočet a životní prostředí.

Zelené úvěry RSTS řešením

Raiffeisen stavební spořitelna proto přichází s moderním řešením financování projektů energeticky úsporných opatření podle přání a potřeb svých klientů. Zelené úvěry jsou všechny úvěry z nabídky Raiffeisen stavební spořitelny čerpané s účelem realizace energeticky úsporných opatření.

Výhody Zelených úvěrů RSTS

  • 3.000 Kč dostanete ke každému Zelenému úvěru s minimální výší 300.000 Kč jako bonus
  • úvěrem Helios, prvním úvěrem speciálně vyvinutým pro fotovoltaiku, můžete odložit splátky úvěru na dobu, kdy bude Vaše domácí solární elektrárna uvedena do provozu
  • Karta Více domova, s níž získáte až 40% slevy u partnerů projektu, ke každému Zelenému úvěru
  • Naprostá jednoduchost vyřízení a široká paleta možností na všechny moderní projekty, které šetří energie v domácnostech

Čím dříve projekt realizujete, tím dříve se Vám investice vrátí

Zelené úvěry Raiffeisen stavební spořitelny Vám pomohou výhodně financovat energeticky úsporná opatření již dnes a snížit budoucí výdaje Vaší domácnosti za vytápění, elektrickou energii, vodné, stočné a další služby. Protože čím dříve úsporná řešení instalujete, tím dříve se Vám investice vrátí!

Domov gold power

Komplexní, účinná a velkorysá podpora financování úspor energií a zcela jednoduché vyřizování žádostí. To jsou ZELENÉ ÚVĚRY Raiffeisen stavební spořitelny.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).