Hlavní navigace

Zelené úvěry: snadný a fungující způsob, jak financovat úspory energií

Zapomeňte na složitou byrokracii nebo nutnost vybírat ze seznamu dodavatelů. Sami si rozhodněte, komu svěříte rekonstrukci svého domu! Zelené úvěry vám pomůžou s financováním jakékoli úspory energie za skvělých podmínek. Navíc s řadou bonusů i množstvím slev od partnerů programu.

Sdílet

Zelené úvěry

Hledáte jednoduchý způsob, jak získat finance pro výměnu oken, kotle nebo zateplení celého domu? Chcete se vyhnout komplikovanému procesu žádosti a schvalování dotací, který se stále potýká s řadou problémů? První komplexní alternativou, jež poskytuje široké možnosti využití získaných prostředků, jsou Zelené úvěry od Raiffeisen stavební spořitelny.

Zelené úvěry Logo

Co vám Zelené úvěry nabízí?

Zelené úvěry přináší jednoduchou a nijak nekomplikovanou cestu, kterak získat finance pro rekonstrukci či jinou úpravu domu směřující k úspoře energií. Výhodou systému je vedle jeho univerzálnosti také jednoduchost při podání žádosti nebo absence jakýchkoliv omezení ve výběru partnerů. Vy sami rozhodnete, kdo bude realizovat výměnu oken či střešní krytiny na vašem domě!

Ke každému úvěru vám Raiffeisen stavební spořitelna poskytne bonus ve výši až 3 000 Kč* nebo řadu slev od velkého množství partnerů. Zeleným úvěrem RSTS navíc můžete financovat i opatření realizované s dotací z programu Zelená úsporám.

Hlavní výhody programu Zelené úvěry:

 1. Ke každému zelenému úvěru získáte prémie 3.000 Kč* na váš účet stavebního spoření.
 2. S úvěrem Helios si zajistíte odložení splátek na fotovoltaický systém.
 3. Můžete si vybrat ze široké škály energeticky úsporných řešení, na které úvěr můžete použít.
 4. Celý program je nastaven tak, aby byl pro Vás maximálně jednoduchý (poradenství, financování a administrativa bez komplikací a na jednom místě).
 5. Navíc získáte kartu Více domova na slevy až 40% u partnerů programu.
Více Domova

Kde můžete Zelené úvěry využít?

Specifickou vlastností Zelených úvěrů je rozsah, v jakém je můžete využít při rekonstrukci svého bydlení. Podporována jsou všechna taková řešení, která jsou moderní, kvalitní a šetří energii v domácnosti. Můžete proto nejen přejít na úsporný systém vytápění, ale také si zateplit stěny, střechu či vyměnit okna.

Zelené úvěry lze použít na:

 • výměnu oken
 • výměnu kotlů
 • výměnu střech
 • zateplení
 • fotovoltaické systémy (nyní s odkladem splátek)
 • alternativní zdroje energie
 • projekty splňující podmínky získání dotace z programu Zelená úsporám

Zelené úvěry jsou jednoduché a bez omezení

Co potřebujete, abyste mohli o některý ze Zelených úvěrů zažádat? Stačí jen moderní technologie, kvalitní dodavatel, kterého si sami zvolíte, a specialisté Raiffeisen stavební spořitelny. Vyřízení žádosti je rychlé a jednoduché.

Pro Zelené úvěry platí:

Vy sami si vyberete, do čeho chcete investovat. Nemusíte zdolávat žádná složitá omezení a podmínky. Podmínky pro uzavření úvěru jsou velmi jednoduché. Zdarma získáte ucelené poradenství specialistů školených na financování energeticky úsporných řešení (včetně programu Zelená úsporám).

Více informací o programu Zelené úvěry získáte na infolince 800 11 22 11, na pobočkách Raiffeisen stavební spořitelny.Fotovoltaická elektrárna s programem Helios

Pro financování fotovoltaického zařízení nabízí Zelené úvěry speciální úvěr Helios, díky kterému máte zajištěn odklad splátek úvěru na dobu, kdy bude fotovoltaický systém zkolaudován, začne vám šetřit výdaje za elektřinu i přímo vydělávat (maximálně 6 měsíců).


Seznam partnerů a slev

Ke každému úvěru můžete získat až 40% slevu od renomovaných firem po celé ČR. Seznam partnerů programu a nabízených slev najdete níže.

Rockwool – Sleva 30%
na vybraný sortiment: šikmé střechy a izolace fasády

Siko koupelny – Zdarma
termostatická sprchová baterie se sprchovým setem

Soveko s.r.o. – Sleva 15 – 20%
na čistírny odpadních vod, bezodtokové jímky, septiky, zemní filtry

Vekra okna – Sleva 40%
na plastová a dřevěná okna

Domov – Zdarma
zpracování autorizovaného projektu plus hodnotný dárek navíc

IVT Tepelná čerpadla – Sleva 20%
na tepelná čerpadla IVT Greenline a IVT Nordic Inverter

Buderus – Zdarma
praktický dárek do Vaší domácnosti v hodnotě až 6 600 Kč

Bramac – Sleva 15%
na střešní krytiny

Wienerberger – Sleva 30%
na cihelný systém POROTHERM


Zel.úvěry - Partneři

*) Minimální výše úvěru pro získání prémie je 300.000 Kč

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).