Hlavní navigace

Wüstenrot zvýšil úrok z vkladů

Na navrhované změny stavebního spoření reagovala jako první stavební spořitelna Wüstenrot, která zvýšila úrokovou sazbu z vkladů na 2,5 % ročně.

Sdílet

Na otázku, zda má smysl uzavřít nové stavební spoření, tak má jednoznačnou odpověď. Ano. Stavební spoření Wüstenrot bude i po případné změně podmínek nabízet vyšší výnos než srovnatelné spořící účty nebo termínované vklady. V době, kdy ostatní stavební spořitelny úročí vklady 2 % p. a., nabízí Wüstenrot 2,5 % ročně. Touto úrokovou sazbou úročí také nově založené spoření pro děti do 18 let Wüstenrot Kamarád+, jehož výhodou je uzavření smlouvy bez poplatku, i nově sjednanou následnou smlouvu Wüstenrot Team s prémií až 2000 korun. Navzdory vládou navrženému snížení státní podpory na max. 2000 Kč ročně by mělo zhodnocení vkladů u Wüstenrotu dosáhnout v průměru 5,7 % ročně.

Stavební spoření je i nadále vaše jistota
Stavební spoření Wüstenrot se tak řadí k finančním produktům, které vám přinášejí nejvyšší zajištěný výnos. Stavební spoření je však jediným produktem, který vám v budoucnosti umožňuje využít úvěr na bytové potřeby za nízký a pevný úrok. U Wüstenrotu si již při uzavření smlouvy můžete zajistit úrokovou sazbou z úvěru ze stavebního spoření jen 3,7 % ročně!

Chtějte víc! Dálniční známku zdarma
Pokud si stavební spoření uzavřete do 20. prosince t.r. a současně si u Wüstenrotu sjednáte také povinné ručení na vozidlo do 3,5 t, dostanete dálniční známku na rok 2011 zdarma.
Ke stavebnímu spoření s vysokým výnosem tak získáte také kvalitní pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. Za bezeškodní průběh vám Wüstenrot přizná až 60% bonus a ve stejné výši i obchodní slevu – Multibonus – na další až 3 auta v rodině. Jako klient Wüstenrotu budete mít ještě další 10% slevu.

Podrobnosti na www.wustenrot.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).