Hlavní navigace

WPB Capital opakuje úspěšnou akci z loňska a nabízí nejvyšší úrok na trhu

Naprosto mimořádný dárek připravila pro své klienty družstevní záložna WPB Capital k 10. výročí své existence. S účinností od 27.7. zvýšila úrokové sazby u všech typů vkladových účtů, a to až na 5,95% ročně. Spořící a termínované účty u WPB Capital tak začínají klientům přinášet největší výnos na finančním trhu.

Sdílet

Logo WPB Capital

Navíc, pokud si v období od 27.7. do 30.9. 2009 založí zájemce jakýkoli vkladový účet, získá i narozeninový dárek v podobě peněžní ceny až ve výši šesti tisíc korun. Tato kampaň navazuje na velmi úspěšnou akci z loňského roku, který WPB Capital přinesl přesně 1591 nových smluv a zařadil ji mezi největší družstevní záložny na trhu. V současné době má více než 3 500 členů a její bilanční suma přesáhla 1,7 mld. Kč.

„Náš narozeninový dárek k desetiletému výročí založení záložny navíc získá každý nový i stávající klient, který v době trvání akce založí na pobočce WPB Capital nebo prostřednictvím internetu – tedy programem Spoření na dálku – nový vkladový účet v podobě spořicího účtu či termínovaného vkladu v částce od 100 000,– Kč a na dobu minimálně 18 měsíců,“ představuje produkt člen představenstva WPB Capital Tomáš Chrobák. K tomuto kroku stačí ještě správně odpovědět na otázku: “Kolikáté výročí slaví WPB Capital?“.

Peněžní cena bude vyplacena po připsání stanovené úložky na nový vkladový účet způsobem, který si klient sám zvolí. Vybrat si přitom může buď zaslání peněžní ceny na běžný účet či připsání peněžní ceny k vkladu na nově založený vkladový účet. Peněžní cena je klientovi vyplacena pouze jednou a nevztahuje se k počtu založených vkladových účtů, vztahuje se tedy jen k jedné osobě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).