Hlavní navigace

WPB Capital nabízí novinku: termínovaný vklad s neomezeným počtem bezplatných výběrů

Lákají vás vysoké fixní sazby u termínovaných vkladů, ale nechcete se vzdát možnosti, část peněz kdykoli a bez sankce vybrat?

Sdílet

Pak využijte novinku v nabídce WPB Capital - Termínovaný vklad s možností bezplatného výběru. Ten díky pevné úrokové sazbě až 4 % ročně a možnosti kdykoli učinit libovolný počet výběrů hotovosti až do výše 30 % z vložené částky, kombinuje výhody spořicího a termínovaného účtu.

Kombinace vysoké fixní sazby a možnosti disponovat s 30 % prostředků stejně flexibilně, jako by byly uloženy na jakémkoli spořicím účtu na trhu, činí z Termínovaného vkladu s možností bezplatného výběru unikátní produkt. Díky svému nastavení umožňuje využít vždy jen tolik peněz, kolik aktuálně potřebujete a zbytek dál bezpečně úročit.

Výběry bez sankce

Změny vycházejí vstříc klientům, kteří chtějí mít jistotu garantované sazby, ale zároveň si potřebují část peněz ponechat ve vysoce likvidní formě. V případě náhlé finanční potřeby je možné peníze využít okamžitě po zadání výběru, což je srovnatelné s jakýmikoli spořicími účty na trhu. Výběry v uvedené výši, jsou přitom bez jakýchkoliv poplatků.

Úroková sazba garantovaná po celou dobu vkladu

Výhodou Termínovaného vkladu s možností bezplatného výběru je garance pevné úrokové sazby. Pokud se klient svými výběry dostane do jiného pásma úročení, zhodnocují se mu vkladové prostředky od daného dne podle úrokových sazeb platných pro dané pásmo.
Na webových stránkách WPB Capital máte možnost vypočítat si svůj případný výnos v kalkulačce.

Bez poplatků, řada služeb zdarma

Součástí vkladového produktu je také běžný účet, vedený zdarma a umožňující realizovat platební styk v rámci ČR bez poplatků. K účtu, jehož vedení je zcela bez poplatků, je také zdarma dostupné internetové bankovnictví, prostřednictvím kterého můžete kdykoli z pohodlí domova uskutečnit například právě bezplatný výběr.

Vklady 100% pojištěné

Garantem ochrany vkladů střadatelů WPB Capital je Fond pojištění vkladů, jehož činnost je upravena zákonem o bankách. Vklady u WPB Capital včetně úroků jsou pojištěny ve výši 100 %, maximálně do částky 100 000 eur a podléhají stejnému režimu ochrany vkladů jako v bankovním sektoru. Dohled nad činnosti WPB Capital stejně jako nad všemi ostatními finančními institucemi vykonává Česká národní banka.

O WPB Capital

WPB Capital bylo založeno v roce 1999 a od svého vzniku klade důraz na rychlost, flexibilitu a individuální přístup ke svým klientům. Členům, kterých je již více než 9600, nabízí finanční produkty založené na maximální jednoduchosti a přehlednosti. Základní nabídku na straně vkladových produktů představují finanční produkty nabízející nadstandardní zhodnoceni vložených prostředků – termínované vklady a spořicí účty. Možnost založit nový vkladový produkt nabízí WPB Capital online prostřednictvím svých webových stránek nebo osobně na pražské pobočce v Paláci Edison poblíž Jindřišské věže na Praze 1 (Jeruzalémská 1321/2). Více informací získáte také na bezplatné telefonní lince 800 345 345. 

Klíčové výhody Termínovaného vkladu s možností bezplatného výběru:

  1. Garantované zhodnocení až 4 % ročně po celou délku vkladu
  2. Libovolný počet výběrů až do výše 30 % prostředků, maximálně však do výše 300 000 Kč
  3. Žádné poplatky, žádné sankce
  4. Doba splatnosti od 6 měsíců do 5 let

Přijďte se přesvědčit osobně nebo si založte vkladový účet na dálku na www.wpb.cz.

Přehled vkladových produktů WPB Capital: 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).