Hlavní navigace

Výhodná elektřina a mobilní tarif za 299 Kč od ČEZ

Komerční sdělení
Vybrat si dodavatele energií nebo volání bývá oříšek. Podívejte se na porovnání cen a vyberte si ideální tarif na míru.

Sdílet

Z testu vyplývá, že s balíčkem od ČEZ ušetříte nejen za elektřinu a plyn, ale také za volání a SMS. Přestaňte se starat o každoroční zdražování a neplaťte víc, než je nutné. Pokud si zafixujete cenu energií na tři roky, vyhnete se tak zdražování. A když budete mít zájem, získáte zvýhodněný mobilní balíček za 299 korun měsíčně.

Výhodná elektřina, plyn i mobilní balíček

V letošním roce energie opět podražily a mnoho odběratelů zvažuje, jak za elektřinu a plyn ušetřit. Ze srovnání se standardními produkty v jednotlivých distribučních územích jasně vyplývá, že díky akční nabídce od ČEZ mohou domácnosti ušetřit v řádu tisíců korun ročně. Ke zvýhodněnému produktu s garancí stabilní ceny na tři roky je možné na jeden rok získat mobilní balíček s neomezeným voláním a SMS do všech sítí za 299 korun měsíčně. Tato služba je dostupná i pro zákazníky, kteří nemají fixovanou cenu elektřiny a plynu. Stačí podepsat smlouvu na dobu neurčitou. „Přemýšleli jsme o tom, jakou další výhodu můžeme poskytnout zákazníkům, kteří od nás chtějí odebírat elektřinu či plyn. Nabídka výhodného volání s naším operátorem nám přišla jako logická. Každý z nás potřebuje elektřinu, každý z nás denně telefonuje. Zákazníci od nás nyní získají nejen elektřinu či plyn za výhodnou garantovanou cenu, ale k tomu i velmi levný neomezený balíček na volání,“ popisuje hlavní myšlenku projektu generální ředitel ČEZ Prodej Tomáš Kadlec.

Podle statistik patří v současné době MOBIL OD ČEZ k předním virtuálním operátorům v Česku a jeho mobilní služby dnes využívá přes 80 tisíc uživatelů. Většina z nich ho volí proto, že je bez časových a finančních závazků. Smlouvu tak můžete bez sankcí či poplatků kdykoli rozvázat.

Nejlevnější elektřina u vás doma

Na internetových stránkách ČEZ si můžete sami spočítat, kolik přechodem k ČEZ ušetříte na elektřině nebo plynu a jak je výhodné mobilní volání od ČEZ. K dispozici je také bezplatná telefonní linka 800 299 299, kde vám poradí, jak si vybrat nejvýhodnější produkt přímo na míru a neplatit víc, než musíte. V tabulce níže jsou uvedené konkrétní částky a srovnání aktuálních cenových relací za energie podle potřeb jednotlivých odběratelů v daném regionu.

PLYN

používám na

Odhadovaná roční spotřeba

Cena od konkurenčního dodavatele

Cena od ČEZ: produkt Plyn v akci na 3 roky

Celková roční úspora

Vaření

1,9 MWh

5 000 Kč

4 200 Kč

800 Kč

Ohřívání vody

7,5 MWh

13 500 Kč

12 000 Kč

1 500 Kč

Topení

15 MWh

25 300 Kč

22 600 Kč

2 700 Kč

ELEKTŘINU

používám na

Odhadovaná roční spotřeba

Cena od konkurenčního dodavatele

Cena od ČEZ: produkt Elektřina v akci na 3 roky

Celková roční úspora

Svícení

1,6 MWh

10 300 Kč

9 900 Kč

400 Kč

Ohřívání vody

4 MWh

17 800 Kč

16 800 Kč

1 000 Kč

Topení

10 MWh

34 300 Kč

32 000 Kč

2 300 Kč

Uvedené příklady jsou modelové, vypočítané dle aktuální nabídky dodavatelů zemního plynu ke dni 1. 6. 2019. Pro konkrétní výpočet úspory nám zanechte kontakt, a my se Vám ozveme.

Snadná změna dodavatele energií i operátora 

V případě, že se rozhodnete pro výhodnější cenu elektřiny, plynu nebo lacinější mobilní tarif od ČEZ, nemusíte si dělat starosti s převodem smluv ani telefonního čísla. ČEZ nabízí svým stávajícím i novým zákazníkům, že vše zařídí za ně. Službu si můžete sjednat na bezplatné lince 800 299 299, prostřednictvím online kontaktního formuláře nebo osobně na pobočce. 

„Převod elektřiny nebo plynu k ČEZ je jednoduchý. Naši pracovníci zařídí vše potřebné, s dosavadním dodavatelem vše vyjednáme a zákazník se nemusí o nic starat. V případě přechodu k mobilnímu tarifu od ČEZ klientům poradíme i s tím, jaký je nejrychlejší způsob převodu čísla,“ potvrzuje ředitel pro prodej a obsluhu v ČEZ Prodej Michal Kovařík a dodává, že stačí jeden podpis k tomu, aby zákazníci získali garantovanou a výhodnější cenu energií na tři roky spolu s neomezeným mobilním balíčkem za 299 Kč měsíčně.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).