Hlavní navigace

Volksbank již třikrát v Olomouci

Praha, 16. dubna 2007 – Volksbank CZ, a.s. v dubnu otevřela další pobočku přímo v centru Olomouce. Jedná se již o třetí obchodní místo banky v tomto krajském městě. Nová pobočka je signálem expanze pobočkové sítě Volksbank CZ.

Sdílet

Od dubna 2006 do dubna letošního roku zaznamenala Volksbank CZ stočtyřicetipro­centní nárůst počtu prodejních míst na součastných čtyřicet tři, shrnuje informace Petr Žibřid, ředitel Marketing a Communication Volksbank CZ. K tomuto číslu samozřejmě přispěl také inovativní koncept VolksbankShopů – obchodních míst v síti prodejen Kaufland. Do dnešního dne jsme otevřeli celkem dvacet VolksbankShopů.

Nová pobočka Volksbank se nachází na historickém Horním náměstí. Je koncipována jako univerzální obchodní místo pro retailovou klientelu s komplexní nabídkou produktů a služeb banky. Je vybavena hotovostní pokladnou, bankomatem s dvacetičtyř­hodinovým přístupem a terminálem pro bezplatný tisk výpisů. Pobočku řídí dosavadní olomoucký ředitel Miloslav Nepožitek. Počet prodejních míst Volksbank CZ v Olomouci stoupl tak již na tři – letos v únoru přibyl ke stávající pobočce v Křížkovského ulici také VolksbankShop v Kauflandu ve Štursově ulici.

Pobočka nabízí speciální akce pro nové klienty (nabídka platí do 30. června 2007):

– Pro nové zákazníky 6 měsíců vedení balíčku zdarma (nabídka se vztahuje na FIT konto, STYL konto, Program EXCLUSIVE a EXPERT konto)

– 50% sleva na vedení vybraného balíčku na celý život

Kontinuálně s těmito akcemi probíhá kampaň v regionálním rádiu a řada akcí pro klienty přímo na pobočce a v jejím blízkém okolí.

Otevřením třetího prodejního místa Volksbank CZ v Olomouci jsme našim klientům nabídli plnohodnotný servis, který vysoce převyšuje nabídku jiných středně velkých bank působících v tomto krajském městě, doplňuje informace ředitel pobočky Miloslav Nepožitek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).