Hlavní navigace

Vlastníte akcie? Převod k jinému brokerovi může být zdarma

Pokud máte cenné papíry a chcete si je převést od svého stávajícího brokera jinam, je právě teď vhodná doba. Největší český online broker připravil speciální akci – své portfolio si k němu můžete převést zdarma.

Sdílet

Pro všechny investory, kteří obchodují nebo již dříve obchodovali prostřednictvím jiných společností a vlastní cenné papíry, připravila česká Fio banka akci, díky níž si k ní mohou zdarma převést své stávající investiční portfolio. Obvyklá částka za převod českých cenných papírů je 785 Kč, za převod cenných papírů obchodovaných na kapitálových trzích v USA se běžně účtuje 2,5 USD za emisi, v Německu činí poplatek za převod 25 EUR za emisi. Fio banka tak nabízí investorům možnost ušetřit. Převod portfolia lze bezplatně uskutečnit do 31.1.2016.

Fio banka je největší online broker v České republice a nabízí širokou škálu investičních služeb, jako jsou aplikace pro obchodování na českých i světových burzách, pravidelné zpravodajství a analýzy z trhů či podporu zkušených makléřů. Klienti mohou navíc investovat bez omezení minimální částkou a za velmi výhodných podmínek.

„Chceme posílit svou pozici na trhu a ukázat i dalším investorům, že naše investiční služby jsou skutečně nejlepší. Opíráme se o více než dvacetiletou zkušenost v oboru, máme nízké poplatky a kvalitní aplikace, které umožňují okamžité obchodování. Věříme, že všichni, kteří chtějí aktivně zhodnocovat své finance, a ne jen ukládat peníze do fondů, tuto nabídku ocení, “ dodává Jan Bláha, obchodní ředitel Fio banky.

Chci převést akcie zdarma

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).