Hlavní navigace

Za vklad 1000 korun prémie 1500 korun

Stavební spořitelna Wüstenrot dává svým klientům ke smlouvě o stavebním spoření atraktivní dárek pod stromeček. Stačí uspořit 1000 Kč, abyste získali „Vánoční prémii“ 1500 korun.

Sdílet

Právě teď je nejvýhodnější doba pro uzavření stavebního spoření. U stavebního spoření Wüstenrot můžete získat nejen finanční prémii 1500 korun, ale i celou státní podporu za rok 2009. Neodkládejte však jeho sjednání až na úplný konec roku. Vánoční dárek – prémii 1500 korun – dává Wüstenrot totiž opravdu pod stromeček. Smlouvu je třeba uzavřít do 20. prosince 2009. Pro získání „Vánoční prémie“ stačí, abyste do 20. prosince 2009 zaplatili úhradu za uzavření smlouvy a naspořili jen 1000 korun. Minimální cílová částka 200 000 korun, na kterou musí být smlouva uzavřena, odpovídá roční výši spoření pro získání nejvyšší státní podpory a šestileté době spoření. U spoření s „Vánoční prémií“ se vaše vklady zhodnotí v průměru o více než 7 % ročně!

Státní podpora za rok 2009 v plné výši
Státní podpora ze stavebního spoření je poskytována ve výši 15 % z ročních úspor (max. z 20 000 korun), přičemž nezáleží na tom, kdy a jak jste peníze na účet svého stavebního spoření zaplatili. A tak i při uzavření smlouvy koncem roku můžete ještě získat celou státní podporu. Na účet stavebního spoření vložíte potřebných 20 000 korun najednou. A můžete se těšit nejen z „Vánoční prémie“ 1500 korun od Wüstenrotu, ale i 3000 korun státní podpory.

Stavební spoření je vaše jistota
Naše potřeby se hodně různí, ale všichni chceme pěkně a pohodlně bydlet. Mnoho z nás si také uvědomuje, jak je důležité zabezpečit se finančně na stáří. Rodiče dobře vědí, kolik je stojí financování dětí na studiích. Příkladů bychom mohli uvést ještě celou řadu, ale pro všechny se nabízí jedno řešení – stavební spoření.
U stavebního spoření máte díky pevnému úroku z úspor a státní podpoře zaručen nadprůměrný výnos, který není na rozdíl od jiných spořicích produktů zdaněn.
Vklady stavebního spoření jsou ze zákona pojištěny až do výše odpovídající částce 50 tisíc eur, takže peníze uložené ve stavební spořitelně máte v bezpečí.

Více na www.wuestenrot.cz

Wustenrot obr
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).