Hlavní navigace

Víte, jaký termínovaný vklad přinese nejvyšší výnos? Jasná volba, vlastně dohoda.

Na trhu existuje velké množství produktů, je důležité se v nich správně zorientovat. Lze zvolit formu spořicího účtu, avšak termínovaný vklad může přinést vyšší výnos.

Sdílet

Je důležité zvolit správný produkt a také banku, jež zaručí klientovi, že to, co řekne, platí a u níž nenajdete žádné „poznámky pod čarou“. Slušností je uvádět roční výnos a ne jej v inzerátu kumulovat. J&T Banka nabízí svým zákazníkům Clear Deal – momentálně jeden z nejvýhodnějších termínovaných vkladů, které jsou na trhu s bankovními vklady k dispozici. V čem jsou jeho výhody? Při vkladu 500 000 Kč na pět let nabízí nejvýhodnější zhodnocení vašich peněz při úroku 5 % p.a.

Při ročním vkladu dostanete úrok 4 % p.a., pokud zvolíte vklad na dva roky, pak již získáte úrok 4,5 % p.a. a konečně při vkladu na pět let už úrok činí 5 % p.a. Navíc je jeho zřízení velmi jednoduché, podepíšete pouze jednu rámcovou smlouvu, a to buď osobně, nebo i korespondenčně. Minimální vklad je také ze zákona pojištěn do výše 50 000 EUR. Clear Deal je služba bez jakýchkoliv poplatků navíc a lze ji také v případě potřeby předčasně ukončit v polovině sjednané doby vkladu. Název Clear Deal – tedy jasná dohoda, jsme zvolili proto, že každý produkt má jasně stanovené podmínky a co nabízíme, to také platí.

Jako bonus získáte navíc při sjednání vkladu na pět let či při úložce více než jeden milión korun na rok nebo dva roky, týdenní pobyt v Tatrách pro dvě osoby ve čtyřhvězdičkovém hotelu se snídaní.

J&T Banka působí na trhu již dvanáctým rokem a patří ke specialistům na oblast privátního bankovnictví s největší mírou individuálního přístupu k zákazníkovi. Nyní se prostřednictvím služby Clear Deal můžete stát jejími klienty i vy.

Další informace o Clear Deal jsou k dispozici na www.cleardeal.cz či na telefonu 800 707 606, nebo kontaktujte svého nezávislého finančního poradce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).