Hlavní navigace

Je pro vaše peníze lepší úrok 8 %, nebo 4 %?

Podle čeho se rozhodujete, když si chcete uložit peníze? Podle výše úroku? Čtete reklamy pozorně? Jsou pro vás srozumitelné?Podle čeho se rozhodujete, když si chcete uložit peníze? Podle výše úroku? Čtete reklamy pozorně? Jsou pro vás srozumitelné?

Sdílet

Je fakt, že úrok 8 % zní lépe než 4 %. Tedy alespoň do chvíle, než si přečtete text psaný maličkými písmeny a zjistíte, jaká je skutečná roční úroková sazba. Slušností je uvádět roční výnos, ne jej kumulovat. Na tom, že srozumitelná komunikace finančních produktů vede k dlouhodobým vztahům s klienty, si zakládá J&T Banka. Zaměřuje se na poskytování atraktivních nabídek namísto poutavých reklam. Stručně řečeno, klienti vždy vědí, na čem jsou.

Jasná dohoda

Transparentnost, žádné skryté poplatky a žádné zbytečné papírování, to jsou znaky produktů služby Clear Deal, kterou J&T Banka nabízí od října letošního roku. Vybrat si můžete mezi ročním vkladem s úrokem 4 % p.a., vkladem na dva roky při 4,5 % p.a. nebo na pět let při 5 % p.a. Díky úrokovým sazbám jde o nejvýhodnější bankovní vklady na trhu. Minimální výše vkladů je 500 000 Kč a ze zákona jsou pojištěny do výše 50 000 EUR. Ke zřízení vkladů stačí podepsat jen jednu rámcovou smlouvu, osobně anebo korespondenčně.

Užijte si dovolenou ve velkém stylu

Pokud si sjednáte vklad Clear Deal na pět let nebo na roční či dvouletý vklad uložíte jeden milion korun a více, získáte jako dárek týdenní pobyt v Tatrách pro dvě osoby včetně snídaně v jednom z nabízených čtyřhvězdičkových hotelů. „Chtěli jsme našim klientům dát něco navíc, něco, díky čemuž si budou spolupráci s námi skutečně užívat,“ říká generální ředitel Štěpán Ašer.

Otázky? Pro další informace o Clear Deal volejte 800 707 606, navštivte www.cleardeal.cz nebo kontaktujte svého nezávislého finančního poradce.


<![CDATA[
_gde_rcclbtsnyp = new Image(1,1);
_gde_rcclbtsn­yp.src=‚http:
g­decz.hit.gemi­us.pl/_‘+(new Date()).getTi­me()+‚/redot.gif?id=zDtA­grA1a7RhPKIdg­.TTHrccDkFYHSe­a111psAlmZTb.47/stpa­ram=rcclbtsnyp‘;
//]]>

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).