Hlavní navigace

V Orange parku byla dokončena první skladovací hala o rozloze 23 000m2

V červnu 2008 byla dokončena první hala a infrastruktura potřebná k jejímu provozu na území Orange parku nedaleko Plzně. Hala o rozloze 23 365m2 může být využita pro logistiku nebo pro lehkou výrobu. Rozloha celého rozvíjeného území parku je více než 200ha a v několika etapách nabídne svým uživatelům až 700 000m2 moderních výrobních a skladovacích ploch.

Sdílet

Hala nabízí k pronájmu jednotky o rozloze 2300 – 4600m2. Světlá výška haly je 10m, nosnost podlah 5t/m2, sprinklerový systém, ochranný kamerový systém atd. Park umožňuje i pronájem kancelářských prostor na vyžádání.

A proč využít prostory a služby právě v Orange parku v Nýřanech u Plzně? Jedná se o unikátně velký logistický a průmyslový park, jehož možnosti neomezují své současné i budoucí nájemce, park je přímo napojen na dálnici D5 a leží na sjezdu č. 93 – Nýřany a je tudíž maximálně viditelný přímo z dálnice.

Park je díky své poloze výborně dostupný i po železnici a povede tudy i nová vysokorychlostní železniční trať, 2km je vzdáleno letiště Líně, zajištěna je i dobrá dostupnost pro zaměstnance z okolních měst a vesnic.

Při rozvoji celého parku dbá jeho developer, anglická společnost Mayfield, která se v ČR etablovala v roce 1995, na úsporu provozních nákladů při využívání jednotlivých budov, na ekologii při provozu celého parku a na jeho udržitelný rozvoj a spolupracuje při tom s týmem zkušených spolupracovníků a konzultantů.

Více na www.orangepark.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).