Hlavní navigace

Užijte si nakupování a placení odložte na potom

Komerční sdělení
Odložené platby – to je nový trend v nakupování na českých e-shopech. Zákazníci si zboží vyberou a zaplatí za něj do 30 dnů.

Sdílet

Nakupovat on-line zboží všeho druhu je stále populárnější. Raketovému růstu obliby e-shopů napomohla nejen pandemie, ale zejména snadnost, rychlost a pohodlí nákupu z domova. Jednou z nových vychytávek jsou odložené platby – nakoupíte hned a platíte až pak. Tuto službu rozhýbala Equa bank, která jako první banka přišla s platebním nástrojem PlatímPak

Nakupování bez obav

Pro řadu z nás jsou nákupy na e-shopech stále spojeny s určitými obavami. Někdo nechce zadávat na internetu číslo karty, jinému nevyhovuje platit předem dřív, než zboží dorazí poštou a má ho v ruce. Řada z nás rozhodně nevidí řešení těchto obav v nepříliš pohodlné a trochu „staromódní“ dobírce. Nabízí se však odložená platba, která všechny tyto obavy odbourává. Na zájem Čechů o ni jako první banka u nás zareagovala Equa bank a nabídla e-shopům a jejich zákazníkům moderní placení pomocí PlatímPak.


Jednoduše a rychle

Jak PlatímPak funguje? Velmi jednoduše. Zákazník e-shopu si vybere zboží, vloží ho do virtuálního košíku a u „pokladny“ si zvolí jako platební metodu PlatímPak. Zadá nezbytné minimum údajů a Equa bank žádost během desítek vteřin vyhodnotí. Banka pošle zákazníkovi e-mailem potvrzení o tom, že je zboží zaplaceno a platební instrukce k následné úhradě odložené platby. 

Zákazník pak dostane zboží, které si může v klidu prohlédnout, vyzkoušet a zkontrolovat. A buď si ho nechá a zaplatí za něj Equa bank do 30 dnů, nebo ho obchodníkovi jednoduše vrátí a bance nic neplatí. PlatímPak je zdarma, zákazník zaplatí pouze za zboží. A samozřejmě – PlatímPak mohou využít všichni zákazníci e-shopů, služba není určena jen pro klienty Equa bank.

K dispozici přes 6100 e-shopů

Díky PlatímPak je možné pořídit si on-line zboží či služby až do výše 25 000 Kč za jeden nákup – a to i opakovaně. Pokud zákazník nezaplatí bance objednávku do 30 dnů, může požádat o převedení na pravidelné měsíční splátky. 

Odloženou platbu PlatímPak od Equa bank nabízí svým zákazníkům již přes 6100 e-shopů. Nakoupit tak můžete opravdu vše – od oblečení přes kosmetiku, drogerii, hračky, nábytek a dekorace do domácnosti až po vybavení pro kutily. 

Více informací získáte na www.platimpak.cz


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).