Hlavní navigace

Úrok na rok? Spořicí účet, který celý rok nesníží úrokovou sazbu.

Spoření s garantovanou úrokovou sazbou, která Vám po celý rok neklesne, nabízí LBBW Bank. Peníze máte v bezpečí a kdykoliv k dispozici.

Sdílet

Asi každý, kdo má spořicí účet, již zažil, že původní vysoká úroková sazba se po nějaké době v tichosti výrazně snížila a nezbylo než se pustit do porovnávání nabídek znovu. To není fér! Nyní však existuje spoření, které garantuje stejný atraktivní úrok na jeden rok. V dnešní nejisté době, která nás nutí myslet na zadní kolečka, je spoření s garancí úrokové sazby na delší dobu velmi důležité.

Vítanou novinkou je Spořicí účet GARANT od LBBW Bank. Ten kombinuje výhody spořicího účtu a termínovaného vkladu – peníze máte kdykoliv k dispozici a zároveň garantovanou výši atraktivní úrokové sazby 2 % p.a., která po celý jeden rok neklesne.

Se Spořicím účtem GARANT získáte okamžitý přístup k vašim financím a navíc jsou vaše peníze 100% pojištěny až do výše 100 000 eur. A jako bonus vám budou úroky na účet připisovány každý měsíc, takže vaše úspory rostou rychleji. Spořicí účet GARANT si můžete založit, aniž byste měli běžný účet u LBBW Bank a jeho vedení je zcela zdarma. Bezplatné je také internetové bankovnictví, všechny vklady a domácí příchozí transakce a první odchozí elektronická platba v měsíci.

Na Spořicí účet GARANT lze posílat úspory jak pravidelně, tak i jednorázově, je zkrátka dobrou a bezpečnou volbou pro všechny, kteří chtějí chytře spořit a mít záruku rozumné neměnné úrokové sazby.

Více na www.sporenigarant.cz nebo www.LBBW.cz .

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).