Hlavní navigace

UniCredit Group oficiálním sponzorem šampionátu UEFA EURO 2008

Skupina UniCredit Group se rozhodla podpořit šampionát fotbalového mistrovství Evropy UEFA EURO 2008 jako jeden z jeho čtyř tzv. národních sponzorů.

Sdílet

Spojení s turnajem UEFA EURO 2008 se k naší skupině velmi dobře hodí. Je to jedna z nejdůležitějších událostí, které se v Evropě chystají, a my patříme s 142.000 zaměs­tnanci a 35 miliony klienty k nejdůležitějším evropským bankám. Pro naši sponzorskou účast dále mluví skutečnost, že se šampionát odehraje v Rakousku, kde máme díky Bank Austria Creditanstalt (BA-CA) silné kořeny, řekl Erich Hampel, předseda představenstva BA-CA a ředitel divize CEE skupiny UniCredit Group. Hampel k tomu ještě dodal: Euro 2008 ideálně doplňuje positioning naší značky UniCredit Group na trhu. Jsme dynamická a inovační banka, která si klade za cíl pomáhat klientům v dosažení jejich cílů a realizaci jejich přání. UniCredit Group má zastoupení v celkem 20 evropských zemích a dá se předpokládat, že se mnoho z těchto zemí prostřednictvím svých týmů šampionátu UEFA EURO 2008 zúčastní.

Partnerství se skupinou UniCredit Group dovršuje skladbu sponzorského programu pro šampionát UEFA EURO 2008™: Velmi nás těší, že se nám v Evropě a Rakousku podařilo najít tak silného partnera, jakým je UniCredit Group, prohlásil Martin Kallen, ředitel Euro 2008 SA. Více než rok před zahájením turnaje tak máme všechny sponzory pohromadě a můžeme se nyní plně soustředit na přípravné práce, dodal k tomu Philippe Margraff, provozní ředitel divize marketing a styk s médii UEFA.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).