Hlavní navigace

Trezor Raiffeisen stavební spořitelny ukrývá hodnotné ceny

Celá ČR. Myčky, pračky, kávovary, mobilní klimatizace - to vše ukrývá Trezor Raiffeisen stavební spořitelny. Svůj dárek si z něj může odnést každý z vás. Stačí, když v době od 29. srpna do 31. října letošního roku navštívíte některou z poboček Raiffeisen stavební spořitelny (RSTS).

Sdílet

Motto naší akce zní: Stačí jen přijít, otevřít Trezor a vzít si dárek, říká Tomáš Vášáry, ředitel marketingu RSTS. Upřesnil, že ve hře jsou drobnosti jako sada nářadí pro kutily nebo reklamní předměty, ale také ceny v hodnotě okolo 10 tisíc korun, např. přístroj na italské espreso nebo kapesní přehrávač hudby ve formátu mp3 iPod od značky Apple.

Trezor

Nikdy se dopředu neví, jaká výhra se v Trezoru právě objeví, dodává Tomáš Vášáry. O tom, jestli v Trezoru naleznete výhru v ceně několika desítek či stovek korun nebo hlavní výhru za 10 000 Kč podle něj rozhoduje pouze trocha štěstí. Každopádně ale platí, že nikdo neodejde s prázdnou, upozorňuje Tomáš Vášáry.

Jak dále doplnil, Trezor je ve skutečnosti počítačový program. Dostane se do něj každý držitel unikátního vstupního kódu, který je uveden na letácích a dalších reklamních materiálech, případně ho lidé obdrží přímo na poradenských místech RSTS. Při vstupu do Trezoru je třeba vyplnit kontaktní údaje. Poslední formalitou je podpis každého účastníka soutěže pod připraveným prohlášením, že souhlasí s pravidly akce, upřesňuje Olga Sedláčková z Raiffeisen stavební spořitelny.

Trezor se koná na všech poradenských místech Raiffeisen stavební spořitelny s výjimkou regionálních ředitelství. Jejich kompletní seznam včetně adres je možné najít na www.rsts.cz nebo zavolat na infolinku 800 11 22 11. Drobné dárky si výherci odnesou ihned sebou. Na hlavní ceny jim bude vystaven certifikát a výhru jako takovou obdrží nejpozději do 3 týdnů po ukončení akce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).