Hlavní navigace

Svatováclavská exkurze Letištěm Praha bude nejen pro Václavy

Dvouhodinovou exkurzi pro celé rodiny připravilo Letiště Praha na Den české státnosti 28. 9. 2007. Tato akce doplňuje nabídku prohlídek, z níž si mohou nadšenci pro letadla a letiště po celý rok vybírat.

Sdílet

Do neveřejných prostor Letiště Praha se podívají účastníci exkurze „Provoz letiště“, která se uskuteční 28. 9. 2007 od 17 hodin. Návštěvníci se sejdou na Terminálu Jih 2, kde se seznámí s historií i současností letiště. Součástí prohlídky je návštěva nejmodernější hasičské stanice v České republice. Účastníci také poznají, jak je náročné zabezpečit provoz letiště a odbavení letadel v zimních měsících – získají informace o letištní technice, postupech údržby ploch či koordinaci provozu.

V severním areálu Letiště Praha se návštěvníci seznámí s provozním areálem, včetně odbavovací plochy letadel a startovacích a přistávacích drah i s novými nástupními mosty.

Protože účastníci exkurze budou procházet neveřejnými prostorami Letiště Praha, je třeba, aby zájemci předem nahlásili svá data (jméno, příjmení, datum narození, číslo občanského průkazu nebo pasu) na e-mailové adrese : exkurze@prg.aero nebo použili rezervační formulář na www.prg.aero/…individuální.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).