Hlavní navigace

Supertrader jede na plný plyn – nejlepší investor za dva týdny +35%!

Burzovní hra Supertrader od společnosti brokerjet je v plném proudu. Vyzkoušet si obchodování s cennými papíry „nanečisto“ budí v široké veřejnosti velký zájem a oproti předcházejícím létům jde vidět velký pokrok ve vzdělání investorů.

Sdílet

Jen za pouhé dva týdny fungování hry Supertrader dokázal nejlepší investor skrývající se pod přezdívkou „hategeSK“ zhodnotit svůj fiktivní vklad o více než 35%! Je vidět, že hra Supertrader pomáhá vzdělávat národ a ukazuje, jak by se lidé měli chovat ke svým investicím.

Proč je Supertrader tak populární? Spousta lidí se investic bojí, většinou kvůli nedostatku informací. Hra je nejlepší způsob učení a Supertrader je příležitost, jak si vyzkoušet svoji úspěšnost a znalosti bez ztráty kytičky. Zúčastnit se hry může úplně každý a technika investování je velice jednoduchá. Když profesionálního makléře dokáže porazit malá holčička, proč byste investice nezvládli právě Vy?

Největším lákadlem hry Supertrader jsou však ceny. Hlavní cenou pro nejlepšího investora je automobil Rover Mini Cooper. Další v pořadí získají notebooky, telefony, tiskárny, atd…Díky hře Supertrader můžeme zjistit, že investovat není hračka, nýbrž adrenalinová hra. Proč už nesoutěžíte??? www.supertrader.cz

Anketa

Zaujala vás tato investiční soutěž?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).