Hlavní navigace

Stavební spoření: základ pro výhodné financování bydlení

Uvažujete-li do budoucna o pořízení vlastního bydlení nebo o modernizaci, nabízí se snadné řešení, jak získat výhodný úvěr: stavební spoření. To navíc nabízí čistý úrokový výnos až 6,94 % ročně.

Sdílet

Výnosné a bezpečné zhodnocení úspor

Vklady jsou pojištěny a navíc je minimalizován dopad inflace osvobozením výnosů od daní. Uzavřete-li pro dítě nebo mladého člověka do 18 let včetně u Lišky smlouvu poprvé, dostáváte navíc slevu až 1500 korun z úhrady za uzavření. Příspěvek od státu může u stavebního spoření činit až 3000 Kč ročně.

Mnozí navíc ocení, že si spořením postupně vytvoří nárok na výhodný úvěr. Zkrátka nepřijdou ani ti, kdo potřebují získat finanční prostředky dříve. Mohou totiž využít výhodné překlenovací úvěry.

U Lišky: stálé úrokové sazby

Úvěr je určen k financování bydlení a výhodou je, že na rozdíl od hypoték nabízí stálou úrokovou sazbu od uzavření smlouvy o stavebním spoření až do úplného splacení úvěru. Nespornou výhodou je i to, že máte možnost získat úvěr nebo překlenovací úvěr za výhodných podmínek s nízkou úrokovou sazbou. Například můžete mít překlenovací úvěr Kredit Standard s neměnnou roční úrokovou sazbou 3,5 % prakticky současně s uzavřením smlouvy o stavebním spoření. Úvěr ze stavebního spoření je k dispozici se stálým ročním úrokem již od 3,7 %.

Bližší informace získáte u 2500 finančních poradců ČMSS, v obchodní síti ČSOB, na všech poštách nebo na adrese: Českomoravská stavební spořitelna, a.s., Vinohradská 3218/169, P. O. Box 117, 100 17 Praha 10, tel.: 225 225 225 – informace o spoření, tel.: 225 226 226 – informace o úvěrech, internet: http://www.cmss.cz, e-mail: info@cmss.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).