Hlavní navigace

Stavební spoření od Lišky: zhodnocení až 5,04 procent ročně a další výhody

Stavební spoření je i nadále produktem, který nemá v kombinaci výnosu, úvěrových předností a maximální bezpečnosti vkladů na trhu konkurenci. Navíc je možné nyní využít některou ze zvýhodněných nabídek, která jej činí ještě výhodnějším.

Sdílet

Stavební spoření: cesta ke zhodnocení úspor a financování bydlení

Stavební spoření je produkt, kterým zhodnocujete své úspory až o 5,04 % ročně.Samozřej­mostí je také stoprocentní pojištění vkladů až do částky odpovídající 100 tisícům eur. Pro optimální finanční plánování je důležité, že si vytváříte podmínky pro výhodné financování bydlení . V momentě uzavření smlouvy o stavebním spoření totiž získáváte jistotu: smluvně garantované úrokové sazby. Jak úrok z vkladů, tak úrok z úvěru jsou definovány ve všeobecných obchodních podmínkách, které jsou součástí smlouvy.

Jak na výhodnější stavební spoření? 

Přemýšlíte–li o tom, kdy je nejlepší stavební spoření uzavřít, pak je dobré poohlédnout se po aktuálních zvýhodňujících podmínkách. Právě nyní nabízí Českomoravská stavební spořitelna možnost využít některou z akcí. Uzavřít například můžete smlouvu zdarma a získat k ní finanční prémii 1000 Kč nebo využít možnost získat prémii z vložených finančních prostředků spolu s úsporou za vedení účtu.

Kam pro stavební spoření? 

Českomoravská stavební spořitelna staví na kvalifikovaném finančním poradenství 2900 finančních poradců. Jejich servis je maximálně dostupný. Stačí si tedy jen najít nejbližšího finančního poradce. Po domluvě jej buď sami můžete navštívit, nebo si s ním domluvit návštěvu v době a na místě, které Vám vyhovuje. Najděte jednoduše svého nejbližšího poradce na webu nebo podle GPS navigace v mobilu.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).