Hlavní navigace

Stavební spoření a úvěry Wüstenrot jsou nyní ještě lepší

Nejvyšší úroková sazba z úspor 3 % ročně, průměrný výnos až 5,95 % ročně a překlenovací úvěr bez poplatku – to je mimořádná nabídka stavební spořitelny Wüstenrot.

Sdílet

Cesta k bydlení ve vlastním domě či bytě a ke klidnému vědomí, že máte dostatečnou finanční rezervu na plánované i neplánované výdaje by měla začít tím, že si uzavřete stavební spoření.

Stavební spoření od Wüstenrotu nabízí nejvíce

Nejlépe je začít spořit právě teď a s Wüstenrotem, který nabízí vůbec nejvyšší úrokovou sazbu z vkladů na trhu stavebního spoření ve výši 3 % ročně a garantuje ji po celou dobu spoření. Peníze, které vložíte na stavební spoření, máte v naprostém bezpečí, protože tyto vklady jsou ze zákona pojištěny až do výše 100 000 EUR.

K ročním úsporám vám stát každoročně přidá až 2000 korun a tím se váš průměrný roční čistý výnos zvýší při šestiletém spoření až na 5,95 %. Výhodou stavebního spoření je i to, že se státní podporou můžete spořit déle než šest let a navíc naprosto libovolným způsobem. Lze zvolit jak způsob, tak frekvenci placení i výši úložky.

Výjimečnou 3% roční úrokovou sazbou úročí Wüstenrot také vklady u nově sjednaných zvýhodněných produktů, tj. Kamarád+ pro děti a mládež do 18 let, který je bez poplatku za uzavření smlouvy, Wüstenrot Team s prémií až 2000 korun a Vychytané spoření pro mladé od 18 do 30 let.

Překlenovací úvěr bez poplatku

Všechny žádosti o překlenovací úvěr podané do 20. prosince letošního roku vyřizuje Wüstenrot zdarma. Klient tak na poplatku ušetří až 15 000 korun.

Z překlenovacích úvěrů lze uhradit nejen náklady na koupi a výstavbu domu nebo bytu, na pořízení družstevního bydlení, na rekonstrukce a opravy či na vyplacení manžela nebo dědiců ale ještě mnohem více. O úvěr můžete požádat současně s uzavřením smlouvy o stavebním spoření a bude vám poskytnut bez akontace. Poradce Wüstenrotu vám zpracuje individuální nabídku a najde optimální řešení.

Výhodné stavební spoření a další mimořádné nabídky najdete na www.wustenrot.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).