Hlavní navigace

Spravujte všechny své domény z jednoho místa!

Jestliže potřebuje hostovat více domén zároveň, pak jistě oceníte multihostingové balíčky, díky nimž můžete nyní spravovat až 10 domén z jednoho místa.

Sdílet

Roste Vaše podnikání? K původní jedné firemní doméně přibývají další, tak jak rozšiřujete nabídku služeb, zakládáte pobočky, expandujete do zahraničí? Pak jste v situaci, kterou si představovala renomovaná hostingová společnost ACTIVE 24, když připravovala své nové balíčky HOME a především BUSINESS.

Oba balíčky Vám umožní sdružit v prvním případě 5, ve druhém 10 vlastněných domén do jednoho místa, ve kterém pomocí jednoduchých ovládacích prvků rozdělíte nabízený prostor (5, respektive 10 GB) mezi web, databáze a e-maily. Místo pěti nebo dokonce deseti hostingů tak spravujete jeden – a to také za cenu jednoho! Cena je totiž podstatě jediným parametrem, který se v nabídce ACTIVE 24 nezměnil, zůstávají tedy hodnoty 19 Kč (BASIC určený jednotlivcům), 129 Kč (HOME) a 249 Kč (BUSINESS) za měsíc. 


S ACTIVE 24 tak vlastně šetříte dvakrát: jednou skutečně a podruhé úsporou času při správě svých domén – a čas jsou peníze, to víte stejně jako ACTIVE 24.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).