Hlavní navigace

Spořit? S jistotou a zhodnocením až 5 %!

„Chtěl bych si spořit, ale nevím, jaký produkt zvolit, když je nabídek tolik.“ Nejste finanční expert a máte stejně zamotanou hlavu z množství nabízených produktů? „Chtěl bych spořit tak, abych ukládal peníze a dál už se o ně nemusel starat. Časem bych si jen vybral, co naspořím.“

Sdílet

Pokud Vám jde hlava kolem z podobných otázek, máme pro Vás ideální řešení.

Bezpečně ukládat peníze a o nic víc se nestarat? Se stavebním spořením!

Stavební spoření, o kterém jsem uvažoval, se prý teď nevyplatí. Pokud uvažujete stejně, pak věřte, že stavební spoření je i přes uskutečněné změny jeho podmínek velmi atraktivním spořicím a úvěrovým produktem. U nových smluv může být roční efektivní úroková míra i po úpravách státní podpory a zdanění úroků z vkladů vyšší než 5 %.

Peníze budou v bezpečí

Na rozdíl od jiných finančních produktů jsou peněžní vklady stavebních spořitelen regulovány státem, investují do pevně úročených cenných papírů a nepřistupují na žádná měnová rizika. Samozřejmostí je i stoprocentní pojištění vkladů až do částky odpovídající 100 tisícům eur. Argumentů pro založení stavebního spoření je však daleko více.

Přidaná hodnota, kterou možná oceníte v budoucnu

I když nyní třeba neuvažujete o pořízení vlastního bydlení, v budoucnu může přijít chvíle, kdy oceníte, že jste si před pár lety založili stavební spoření. Kromě výhodného zhodnocování peněz jste si totiž jeho založením vytvořili možnost čerpat úvěr s pevnou úrokovou sazbou již od 3,7 %.

Chcete ještě ušetřit? Pak využijte aktuálních zvýhodnění

Uzavřete si například smlouvu zdarma a získejte k ní finanční prémii 1000 Kč nebo získejte prémii z vložených finančních prostředků spolu s úsporou za vedení účtu. 

Jak si stavební spoření zařídit?

„Nemám čas na to, abych někam chodil. Otevírací doby finančních institucí jsou takové, že musím odejít z práce dřív, abych je stihnul.“ Pokud řešíte otevírací doby poboček, můžete se dohodnout s finančním poradcem, že se zastaví přímo u Vás doma nebo v práci. Najděte jednoduše svého nejbližšího poradce na webu nebo podle GPS navigace v mobilu.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).