Hlavní navigace

SPOŘENÍ N@ DÁLKU - výhodné, pohodlné a bezpečné spoření

Spoření na dálku je nový způsob jak z pohodlí domova výhodně a hlavně bezpečně zhodnotit své úspory. Tento způsob spoření je již několik let velmi populární a rozšířený nejen v Evropě, ale po celém světě. Miliony klientů využívají tuto spolehlivou cestu, jak bez rizika výhodně uložit své peníze bez nutnosti navštívit pobočku banky.

Sdílet

Prostřednictvím webových stránek www.sporeni-na-dalku.cz si nyní můžete založit z domova WPB termínovaný vklad (jednorázový vklad na dobu určitou s pevnou úrokovou sazbou) nebo WPB spořicí účet (opakované vklady s předem stanovenou výpovědní lhůtou a pohyblivou úrokovou sazbou).

Jaké jsou výhody Spoření na dálku?

  • jednoduchý způsob založení prostřednictvím internetu z pohodlí Vašeho domova
  • nejvyšší úrokové sazby na trhu, výnos od 4 % do 5,65 % ročně podle výše a trvání vkladu
  • Váš vklad je pojištěn podle zákona stejně jako v bance
  • Vaše peníze se vrátí zhodnocené zpět zase jen na váš účet
  • nemusíte měnit banku
  • svůj účet můžete bezpečně ovládat prostřednictvím internetu
  • po celou dobu spoření neplatíte žádné poplatky
WPB

Spoření na dálku nabízí WPB Capital, spořitelní družstvo, které bylo založeno v roce 1999. Od svého vzniku se primárně zaměřovalo na obsluhu privátní klientely. Po završení legislativních změn v oblasti družstevního bankovnictví začalo družstvo od ledna 2007 nabízet své produkty a služby široké veřejnosti. WPB Capital nabízí zejména vkladové produkty s nadstandardním výnosem a poskytuje zajištěné úvěry na individuální bázi.

Pro více informací o Spoření na dálku i dalších službách nabízených WPB Capital můžete volat z celé ČR 800 345 345 zdarma, nebo navštivte www.wpb.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).