Hlavní navigace

Skupina RPG Real Estate představila po restrukturalizaci své vedení

Praha - Skupina RPG Real Estate, která mimo jiné vlastní a spravuje více než 44 000 bytů v Moravskoslezském kraji, představila po devítiměsíční restrukturalizaci své nejužší vedení. Ředitelem skupiny RPG Real Estate je Petr Skrla (39 let), provozním ředitelem skupiny Michael Viereckl (44).

Sdílet

Petr Skrla má více než patnáctileté zkušenosti v poradenství, investičním bankovnictví a v oblasti řízení a restrukturalizaci firem. Svou kariéru zahájil v roce 1991 ve společnosti PriceWaterhouse Coopers, později ve vlastní poradenské firmě. Od roku 2000 působil jako partner v investičních fondech Genesis (Advent International) a Winslow Partners.

Šest let z tohoto období strávil ve vrcholovém managementu společností Modela (slévárenské formy), Modeta (textilie), Jihlavské sklárny a Grafitec (tiskové stroje), kde vedl, či se podílel na krizovém řízení a restrukturalizaci podniku.

Petr Skrla získal titul bakaláře v oboru managementu na vysoké škole Helderberg College v Jižní Africe a titul MBA na michiganské Andrewsově Universitě v USA. Ve volném čase se věnuje především rodině, poznávání nových koutů světa a objevování nových sportů.

Michael Viereckl má bohaté zkušenosti z oblasti facility managementu. 0d roku 1990 podnikal v oblasti správy majetku a služeb s tím spojených. Osm let byl spolumajitelem firmy Centra, a.s. Následně působil jako člen představenstva a ředitel společnosti FM solutions, a. s. Byl také zodpovědný za uvedení pražské Sazka Areny do provozu a za celkový chod haly při MS v ledním hokeji. V roce 2004 obdržel cenu Osobnost roku 2004 v oblasti facility managementu v České republice.

Michael Viereckl absolvoval stavební fakultu na ČVUT v Praze. Ve volném čase se věnuje cestování, rodině a sportu – lyžování, golfu a tenisu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).