Hlavní navigace

Skupina RPG Real Estate představila po restrukturalizaci své vedení

Praha - Skupina RPG Real Estate, která mimo jiné vlastní a spravuje více než 44 000 bytů v Moravskoslezském kraji, představila po devítiměsíční restrukturalizaci své nejužší vedení. Ředitelem skupiny RPG Real Estate je Petr Skrla (39 let), provozním ředitelem skupiny Michael Viereckl (44).

Doba čtení: 1 minuta

Petr Skrla má více než patnáctileté zkušenosti v poradenství, investičním bankovnictví a v oblasti řízení a restrukturalizaci firem. Svou kariéru zahájil v roce 1991 ve společnosti PriceWaterhouse Coopers, později ve vlastní poradenské firmě. Od roku 2000 působil jako partner v investičních fondech Genesis (Advent International) a Winslow Partners.

Šest let z tohoto období strávil ve vrcholovém managementu společností Modela (slévárenské formy), Modeta (textilie), Jihlavské sklárny a Grafitec (tiskové stroje), kde vedl, či se podílel na krizovém řízení a restrukturalizaci podniku.

Petr Skrla získal titul bakaláře v oboru managementu na vysoké škole Helderberg College v Jižní Africe a titul MBA na michiganské Andrewsově Universitě v USA. Ve volném čase se věnuje především rodině, poznávání nových koutů světa a objevování nových sportů.

Michael Viereckl má bohaté zkušenosti z oblasti facility managementu. 0d roku 1990 podnikal v oblasti správy majetku a služeb s tím spojených. Osm let byl spolumajitelem firmy Centra, a.s. Následně působil jako člen představenstva a ředitel společnosti FM solutions, a. s. Byl také zodpovědný za uvedení pražské Sazka Areny do provozu a za celkový chod haly při MS v ledním hokeji. V roce 2004 obdržel cenu Osobnost roku 2004 v oblasti facility managementu v České republice.

Michael Viereckl absolvoval stavební fakultu na ČVUT v Praze. Ve volném čase se věnuje cestování, rodině a sportu – lyžování, golfu a tenisu.