Hlavní navigace

S pojištěním hypotéky máte budoucnost jistou

Uvažujete o hypotéce a chcete klidně spát, i když si budete půjčovat hodně peněz? Zabezpečte se proti neočekávaným změnám v pracovním i soukromém životě a užijte si Hypotéku bez starostí. Při podpisu úvěrové smlouvy můžete uzavřít pojištění hypotéky, která se vám tak bude splácet mnohem snadněji.

Sdílet

Hypoteční banka - pojištění

Unikátní pojistku nyní nově nabízí Hypoteční banka (www.hypotecnibanka.cz), která se na poskytování hypoték specializuje. Přímo s hypotékou se můžete pojistit pro případ smrti a trvalé invalidity, dlouhodobé pracovní neschopnosti nebo dokonce i ztráty zaměstnání. Záleží jen na vás, pro kterou ze tří variant pojištění se rozhodnete. Jeho sjednání přitom není podmínkou pro uzavření hypotéky. V případě vzniku nepříznivé situace, proti níž jste se pojistili, se pak úvěr platí z pojistného plnění a vy i vaše rodina můžete mít o starost méně. Sjednat pojištění k úvěru je přitom snadné, protože Hypoteční banka nevyžaduje lékařskou prohlídku, stačí vyplnit krátký dotazník.

Jistota, která se vyplatí

Záruka, že váš hypoteční úvěr bude splacen i v případě nepříznivých životních situací, přijde pouze na několik stokorun měsíčně. Poplatek za pojištění činí podle zvolené varianty 3,4 % až 7,1 % z měsíční splátky úvěru včetně poplatku za jeho správu. Například u hypotéky ve výši jednoho milionu korun se splatností 30 let a úrokovou sazbou 3,74 % zaplatíte za pojištění pro případ smrti a trvalé invalidity 162 korun měsíčně, pokud si zvolíte navíc pojištění pro dlouhodobou pracovní neschopnost a ztrátu zaměstnání 339 korun.

Hypotéka snadno a levně na internetu

Více se o možnostech hypotečního financování dozvíte na www.hypotecnibanka.cz. Na zmíněných internetových stránkách můžete využít službu Hypotéka on-line. Urychlí vyřízení vašeho úvěru a ještě získáte 50% slevu z poplatku za jeho zpracování.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).