Hlavní navigace

Roční výnos 4,8 % u spoření není fikce

Proč se spokojit s málem? U spoření to platí víc než kdekoliv jinde. AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo proto například nabízí na svých termínovaných vkladech úročení až 4,8 % ročně.

Sdílet

Volné finanční prostředky na běžném účtu ztrácejí svoji hodnotu. Podepisuje se na tom jak velmi často nulové úročení, tak inflace, jejíž míra se v současné době pohybuje nad 3 %. Spořicí účty bez výpovědní lhůty mají nespornou výhodu, že peníze na nich jsou téměř okamžitě k dispozici. Jejich roční úročení ale ani u těch nejlepších nepřesahuje 3% hranici. Kdo chce získat víc a přitom mít své finance pojištěny, ten by měl zvolit termínované vklady družstevních záložen. Samozřejmě i mezi nimi je třeba dobře vybírat. Rozhodující může být nejenom výše úročení, ale také například možnost jejich založení přes internet tzv. “na dálku“, internetové bankovnictví anebo frekvence připisování úroků. Mezi záložny, které splňují všechny uvedené parametry na jedničku, patří AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo.

Termínované vklady záložny AKCENTA jsou úročeny až 4,8 % ročně, což patří na pomyslnou špičku trhu. Produkty si přitom lze založit jak na pobočce, tak z pohodlí domova přes internet. Své finance potom mají klienti neustále pod kontrolou díky internetovému bankovnictví. Úroky jsou u této záložny připisovány každý měsíc na běžný účet, takže s nimi klienti mohou ihned dále nakládat a nemusejí čekat například až na konec vkladového období, které může být i pětileté.

Maximální úrok 4,8 %, který záložna AKCENTA nabízí, navíc hravě překonává inflaci. Takto úročené nebudou ani pětileté státní spořicí dluhopisy, které chce ministerstvo financí vydat v listopadu letošního roku a jejichž úrokové sazby končí na 3,41 % p.a. Zajímavé úroky přitom AKCENTA nenabízí pouze pro ty, kteří spoří velké částky. Na 4% úrok dosáhnou například i střadatelé, kteří uloží alespoň 100 tisíc korun na 3 roky.

Důležitou výhodou spořicích produktů nejenom v AKCENTĚ, ale i ve všech ostatních záložnách, je jejich pojištění, které je stejné jako v bankách. Vklady jsou tedy pojištěny do ekvivalentu 100 tisíc eur.

Více informací o vkladových produktech družstevní záložny AKCENTA najdete zde: www.finance.akcenta.eu 

Založit si výhodný termínovaný vklad u AKCENTY lze přímo zde: http://finance.akcenta.eu/zalozeni-online.html

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).