Hlavní navigace

Regus drží krok s trendem pracovní mobility a otevírá v Praze už své třetí administrativní centrum

Prostřednictvím široké škály služeb pomáhá společnost Regus i firmám v České republice úspěšně zvládat požadavky globální mobility.

Sdílet

Díky vývoji v posledních 15 letech a technologiím pro spolupráci v reálném čase se stala řada pracovníků nezávislými na sídle podniku. V České republice pracovalo v roce 2004 na dálku zhruba 90 000 zaměstnanců, přičemž do roku 2008 se zvýšení počtu zaměstnanců využívajících vzdálená pracoviště odhaduje na 8 %.

Společnost Regus – přední světový poskytovatel inovativních řešení pracovního prostředí – otevírá v květnu v Praze své již třetí administrativní centrum a drží tak krok se stoupající poptávkou po svých produktech a službách.

Po Prague City Centre otevřeném v roce 1996 a Empiria Centre z roku 2005 následuje nové administrativní centrum společnosti Regus v samém centru Prahy, v prestižním Burzovním paláci. Tato nová pražská adresa se 118 pracovišti a 2 zasedacími místnostmi s celkovou rozlohou přes 1212 m2 nabídne firmám i mobilním pracovníkům přístup k profesionálnímu zázemí, které jim výrazně usnadní komunikaci se spolupracovníky a zákazníky.

Společnost Regus expanduje ve střední a východní Evropě kromě Prahy i na dalších místech. V březnu například otevřela nové administrativní centrum v Sofii a v květnu v Bratislavě. Tyto tři nové kapacity doplňují unikátní síť Regus v regionu a otevírají nové podnikatelské příležitosti místním i mezinárodním společnostem. Nová centra Regus na strategických obchodních uzlech nabízejí klientům nejen prestižní obchodní adresu, ale rovněž komfort a výhody profesionálních služeb, včetně vysokorychlostního přístupu k Internetu, vybavení pro videokonference, obchodní salonky, digitální telefonické služby a administrativní podporu.

Kenneth Ohlendorff, vicepresident skupiny Regus pro jižní část regionu EMEA, k nově otevřeným centrům dodává: Podniky si musí uvědomit, že mobilita a outsourcing pracovišť je nové řešení, které dokáže významně a pozitivně ovlivnit jejich náklady. Rostoucí poptávka zákazníků nás povzbudila k rozšíření přítomnosti v České republice a střední a východní Evropě obecně. Díky novým administrativním centrům můžeme společnostem v Česku nabídnout nové atraktivní místo v Praze, součást unikátní sítě Regus, která zahrnuje 950 zajímavých obchodních adres po celém světě a umožňuje firmám rozvoj v místním i mezinárodním měřítku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).