Hlavní navigace

RAIFFEISENBANK A EBANKA PROPOJUJÍ SVÉ PRODEJNÍ SÍTĚ

Spojování Raiffeisenbank a eBanky úspěšně pokračuje. Klienti nyní mají možnost zřídit si produkty Raiffeisenbank na pobočkách eBanky a naopak. Pobočková síť obou bank se tak téměř zdvojnásobila.

Sdílet

Služby a produkty Raiffeisenbank a eBanky se nyní více vzájemně propojují. Od dubna lze vybrané produkty jedné banky získat i na pobočce druhé banky. Na pobočkách eBanky tak lze nově získat spotřebitelský úvěr Raiffeisenbank Rychlá půjčka, dále Podnikatelskou rychlou půjčku, kreditní karty či hypotéky. Naopak na pobočkách Raiffeisenbank lze nově zažádat o běžný účet eBanky a provádět hotovostní operace s účty eBanky.

Postupné propojování obchodní sítě je jasným důkazem, že integrace obou bank úspěšně pokračuje, uvedl generální ředitel Raiffeisenbank Lubor Žalman. Nabídka shodných produktů na pobočkách obou bank je prvním z celé řady kroků nově schválené retailové strategie. Klienti nepřijdou o žádné služby, na které jsou zvyklí. Plánujeme další rozšíření produktové nabídky jak pro fyzické osoby, tak i střední firmy a velké podniky, dodal Lubor Žalman.

Od koupě eBanky v loňském říjnu jsme již udělali celou řadu strategických rozhodnutí. Vzniklo např. spojené představenstvo obou bank, připravili jsme novou organizační strukturu či novou společnou zaměstnaneckou politiku, dodal generální ředitel eBanky Martin Kolouch.

Banka rovněž na pobočkách představila jednotný design propojující dosavadní loga obou bank. S tímto novým značením se klienti setkají i v reklamních kampaních banky. V letošním roce se začne rovněž uplatňovat nová retailová strategie spojené banky. V roce 2008 by měla banka začít vystupovat pod jednou značkou, mělo by dojít k právní fúzi a přechodu na jeden bankovní kód. Přechod klientů a spuštění jednotných informačních systémů je plánováno na rok 2009.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).