Hlavní navigace

QBSW vyvíjí novou aplikaci určenou pro beauty sektor

Komerční sdělení
V roce 2016 můžeme očekávat revoluci v evidenci hotovostních tržeb za prodej zboží a služeb. Jedinou aplikaci budeme používat jako rezervační kalendář, seznam provedených služeb a CRM systém. Budoucnost? Realita!

Sdílet

Strašák jménem elektronizace

Výdobytky moderní doby pomalu zasahují i do evidence tržeb. Neberte tuto novinku na lehkou váhu, a pokud máte vlastní byznys, pozorně čtěte. V příštích měsících se zjednoduší komunikace mezi podnikateli a Finanční správou ČR.

Každá hotovostní platba se bude automaticky evidovat  prostřednictvím internetu na datovém úložišti již výše zmíněné finanční správy. Ta vám zpět pošle unikátní kód, který slouží jako potvrzení. Tento kód jste povinni uvést na vystavený bloček.

Beauty sektor to má jednodušší

Pro všechny salony krásy a kadeřnictví se připravuje zvláštní mobilní aplikace. S nápadem přišla společnost QBSW, která se specializuje na vývoj softwarových řešení, IT a mobilních aplikací. Na náš trh přináší novinku v oblasti segmentových orientovaných aplikaci. „Beauty sektor je pro nás atraktivní hlavně kvůli cílové skupině. Ženy patří mezi věrné zákaznice, které uvítají něco navíc a majitelky těchto salonů mají rady ve svých objednávkách a poskytnutých službách pořádek. To byly hlavní podmínky, které jsme chtěli naším řešením splnit,“ objasnil vznik aplikace generální ředitel QBSW Martin Hrnko.

Majitelky a majitelé salonů si budou moci stáhnout aplikaci BeautyCash. Aplikace je moderním řešením, které slouží k online evidenci tržeb. Je určena pro smartphony, tablety, PC a notebooky. V případě potřeby se aplikace propojí s tiskárnou nebo POS terminály.

Aplikace plná užitečných funkcí

Automatická evidence tržby do online prostředí je jedna věc. Jak však aplikace pomůže zefektivnit podnikání? Pomocí svých funkcí. Právě v různorodosti se skrývá síla tohoto řešení.

Jediným kliknutím si můžete uložit seznam všech úkonů, které jste svým klientům poskytli. V historii najdete i přehled práce s aplikací, realizované transakce a přehled zůstatku v pokladně. Data se dají exportovat v jednoduchém reportu, který nabízí komplexní pohled na vaše podnikání.

BeautyCash slouží i jako rezervační systém. V kalendáři můžete jedním klikem objednat klientku na střih, barvení nebo manikúru. Máte rádi své zákazníky? Proč jim jednou za čas neposkytnout slevu nebo jiný bonus? Funkce V.I.P. je náhradou CRM systému, který uchovává informace o klientech na jednom místě. Získáte tak přehled o tom, jak často k vám do salonu chodí a jakou výši slevy jim můžete poskytnout.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).