Hlavní navigace

Půjčka s dobrým úrokem nejen od banky

Financujte své plány s Osobní půjčkou Cetelem. Rychlé vyřízení, transparentní podmínky a nyní s velmi atraktivním úrokem již od 6,9 % ročně!

Sdílet

Obecné povědomí o úvěrovém trhu míní, že nebankovní společnosti poskytují úvěry za mnohem vyšší úrok než bankovní domy.

Osobní půjčka Cetelem – úroková sazba od 6,9 % ročně

Finanční společnost Cetelem, člen mezinárodní bankovní skupiny BNP Paribas, tyto mýty boří a od počátku května 2010 nabízí klientům osobní půjčky s atraktivním úrokem již od 6,9 % ročně.

Tuto sazbu Osobní půjčky Cetelem lze využít na pořízení nového či ojetého vozu, rekonstrukci bydlení či cokoli jiného. Zvýhodněný úrok 6,9 % ročně je platný pro všechny žádosti od 100 000 Kč a výše s délkou splácení do 24 měsíců. Například 100 000 Kč na 24 měsíců včetně pojištění schopnosti splácet je tak možné získat za 4 621 Kč měsíčně (RPSN 10,63). Maximální výše Osobní půjčky Cetelem je 1 000 000 Kč.

Osobní půjčka Cetelem – rychle a transparentně

Osobní půjčka Cetelem nenabízí jen výhodný úrok, ale zároveň i rychlé a transparentní vyřízení. Žádat o úvěr je možné on-line, telefonicky nebo na pobočce.

Nejjednodušší a nejpohodlnější možností je on-line žádost. Snadné nastavení parametrů půjčky, on-line kalkulačka se všemi podstatnými informacemi (úroková sazba, RPSN), jednoduchá žádost s okamžitým výsledkem předběžného schválení úvěru. Navíc zcela bez poplatků za vyřízení půjčky a vedení úvěrového účtu.

Samozřejmě, pokud potřebujete ještě nějakou dodatečnou informaci, úvěroví specialisté Vám ochotně poradí osobně na pobočce nebo po telefonu.

To vše činí z Osobní půjčky Cetelem rychlou, transparentní a výhodnou možnost financování Vašich plánů. Přesvědčte se také, více informací naleznete na www.cetelem.cz/o­sobni-pujcka.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).