Hlavní navigace

Půjčka přes internet: Jak vyřídíte půjčku přímo ze svého počítače?

ON-LINE půjčka Cetelem je půjčka, kterou můžete vyřídit on-line přímo na svém počítači. ON-LINE půjčku nabízí Cetelem na svých internetových stránkách www.cetelem.cz, kde si můžete spočítat různé příklady splácení, zjistit výši splátek a RPSN a zároveň o tuto půjčku rovnou zažádat.

Sdílet

Až si vyberete půjčku podle svých představ, vyplníte jednoduchý formulář žádosti o půjčku a odešlete. Výhoda internetu spočívá v tom, že se výsledek posouzení žádosti dozvíte okamžitě. Potom již stačí vytisknout smlouvu, podepsat ji a spolu s požadovanými doklady poslat poštou na adresu společnosti Cetelem. Vše tedy vyřídíte z domova a nemusíte nikam chodit, doklady stačí zaslat poštou.

Jaká je ON-LINE půjčka Cetelem?

ON-LINE půjčka Cetelem nabízí výhodnou úrokovou sazbu od 8,5 % p.a. (RPSN od 9,23 %). ON-LINE půjčky jsou poskytovány ve výši od 20.000 až do 1 milionu Kč s volitelnou dobou splácení od 6 do 72 měsíců. S ON-LINE půjčkou Cetelem nejsou spojeny žádné další poplatky za vyřízení půjčky nebo za vedení úvěrového účtu.

ON-LINE půjčka Cetelem je účelová nebo neúčelová půjčka, kterou můžete využít na koupi bytu nebo menší nemovitosti, na rekonstrukci a vybavení domácnosti, na nákup nového či ojetého automobilu, na dovolenou, vzdělání nebo na cokoli jiného.

K ON-LINE půjčce Cetelem si můžete sjednat pojištění schopnosti splácet v případě neočekávaných událostí. Vybrat si můžete variantu A1, která zahrnuje pojištění pro případ úmrtí, plné invalidity a pracovní neschopnosti, nebo variantu B1, která je navíc rozšířena o pojištění v případě ztráty zaměstnání.

O půjčku můžete zažádat, pokud jste občan České republiky ve věku 18 až 65 let, který má pravidelný zdroj příjmů. Pro ON-LINE půjčku Cetelem nepotřebujete ručitele ani žádnou jinou formu zajištění. Více podrobností o ON-LINE půjčce naleznete na internetových stránkách společnosti Cetelem: www.cetelem.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).