Hlavní navigace

Půjčka s dobrým úrokem nejen od banky

Financujte své plány s Osobní půjčkou Cetelem. Rychlé vyřízení, transparentní podmínky a nyní s velmi atraktivním úrokem již od 6,9 % p.a.!

Sdílet

Průzkumy o úvěrovém trhu míní, že nebankovní společnosti poskytují úvěry za mnohem vyšší úrok než bankovní domy.

Osobní půjčka Cetelem – úroková sazba od 6,9 % p. a.

Finanční společnost Cetelem, člen mezinárodní bankovní skupiny BNP Paribas, tyto mýty boří a od počátku května 2010 nabízí klientům osobní půjčky s atraktivním úrokem již od 6,9 % ročně.

Tuto sazbu Osobní půjčky Cetelem lze využít na pořízení nového či ojetého vozu, rekonstrukci bydlení či cokoli jiného. Zvýhodněný úrok 6,9 % p. a. je platný pro všechny žádosti od 100 000 Kč a výše s délkou splácení do 24 měsíců. Například 100 000 Kč na 24 měsíců včetně pojištění schopnosti splácet je tak možné získat za 4 621 Kč měsíčně (RPSN 10,63).

Pro žádosti s delší dobou splatnosti se úroková sazba pohybuje mezi 8,9 % – 14, 5 % p. a. u částek nad 100 000 Kč. Maximální částka Osobní půjčky Cetelem je 1 000 000 Kč.

Osobní půjčka Cetelem – rychle a transparentně

Osobní půjčka Cetelem nenabízí jen výhodný úrok, ale zároveň i rychlé a transparentní vyřízení. Žádat o úvěr je možné on-line, telefonicky nebo na pobočce.

Nejjednodušší a nejpohodlnější možností je on-line žádost. Klient sám může nastavit v kalkulačce parametry splácení, které nejlépe vyhovují jeho rodinnému rozpočtu. Samotná žádost pak zabere jen pár minut a na jejím konci je okamžitý výsledek předběžného schválení úvěru. V případě pořízení on-line lze navíc ušetřit nejen za nulové poplatky za vedení úvěru, ale i za poplatek spojený s pořízením půjčky. Výsledná splátka je tak opravdu konečná a není navýšena o žádné dodatečné poplatky.

Zažádat o Osobní půjčku Cetelem je možné také telefonicky nebo přímo na pobočce. Společně s úvěrovým poradcem klient nalezne to nejlepší řešení úvěru v rámci jeho potřeb a rozpočtu.

To vše činí z Osobní půjčky Cetelem rychlou, transparentní a výhodnou možnost financování Vašich plánů. Přesvědčte se také, více informací naleznete na www.cetelem.cz/o­sobni-pujcka.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).