Hlavní navigace

Půjčka od Citibank, nejpohodlnější milionový úvěr na trhu<br />

Půjčka, kvůli které zájemce vůbec nemusí navštívit pobočku banky? Se Citibank je to realita. Navíc i novým klientům Citibank půjčí za mimořádně výhodných podmínek a na cokoliv.

Sdílet

Citibank se při vyřizování půjček snaží svým novým i stávajícím zákazníkům co nejvíce vycházet vstříc, a to nejen při samotném prodeji a podpisu smlouvy, ale rovněž při podávání informací o produktu. Ve snaze o jednoduchost a pohodlí pro zákazníka v mnohém předčí svou konkurenci.

Nemusíte vůbec chodit do banky! Citibank přijede za Vámi do práce nebo domů. Stačí, když zavoláte na telefonní číslo 844 555 666, případně navštívíte webové stánky www.citipujcka.cz nebo přes mobilní telefon adresu wap.o2active.cz

Řada finančních institucí uvádí ve své reklamě, že je možné půjčku vyřídit online, expresně bez průtahů, ale zákazník stejně bude muset jít do banky, aby podepsal žádost o úvěr. Citibank nabízí jako jediná banka sepsání žádosti o úvěr na místě, které si sami zvolíte. U Citi tedy nemusíte hledat místo na parkování, trmácet se v dopravě na pobočku, a čekat až na Vás přijde řada. Telefonicky se domluvíte, kdy a kam za Vámi zástupce Citibank přijede.

Maximální výše Citi půjčky je 600 000 Kč (úroková sazba od 9,9 % p­.a., RPSN od 1­0,94 %) Půjčka je bez ručitele dokonce i pro nové klienty, což je na trhu opravdu unikát!! Privátní lékaři mohou získat bez ručitele dokonce až 1 milion Kč (úroková sazba od 8,9 % p­.a., RPSN od 9­,67 %)!

Důležitou výhodou, kterou Citi půjčka oproti půjčkám jiných bank nabízí, jistě je, že zákazník si nemusí u Citibank otevírat běžný účet a že může kdykoliv půjčku předčasně splatit – bez poplatků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).