Hlavní navigace

Půjčit si přes internet je pohodlnější a hlavně výhodnější

Češi se přestali bát úvěrů a půjčují si více než kdykoliv před tím. Jak roste poptávka po půjčkách, roste také konkurenční boj, ze kterého se nakonec může radovat zákazník. Získání půjčky je stále jednodušší a podmínky výhodnější. Zde je konkrétní příklad: Citibank nyní nabízí přes internet úvěry, které mají výrazně výhodnější podmínky, než půjčka klasická.

Sdílet

Na adrese www.citipujcka.cz si zájemce o půjčku od 20 do 600 tisíc korun pohodlně požádá z domova nebo z práce a ještě za svoje peníze dostane víc než dřív.

Klient, který je schopen splácet zhruba dva tisíce korun měsíčně, mohl v Citibank dříve získat úvěr v celkové výši 74 tisíc korun. Musel ho splatit do 48 měsíců, výše RPSN byla 18,92%. Pokud si ale nyní objedná půjčku přes www.citipujcka.cz, za měsíční částku 2141 korun si „koupí“ úvěr ve výši 100 tisíc korun. Za stejnou splátku tedy dostane o 26 tisíc víc. Úvěr bude splácet 60 měsíců a RPSN je jen 10,83 %. Za vedení splátkového účtu se nic neplatí, není potřeba ručitel, půjčka se dá splatit předčasně bez penalizace a peníze dorazí na účet u kterékoliv banky.

To už je docela dost dobrých důvodů proč si požádat o úvěr od počítače v obýváku.

A jak takové objednání půjčky přes internet probíhá? Jednoduše: stačí k tomu dvě kliknutí na www.citipujcka.cz. Zákazník vyplní základní údaje: příjem, částku, jakou si chce půjčit, a čas, kdy mu má zavolat bankéř. Údaje odešle do banky. Na to vše stačí jedno kliknutí. Druhým kliknutím si zájemce stáhne připravený formulář pro potvrzení o výši příjmu, který nechá vyplnit od zaměstnavatele. O ostatní se postará bankéř Citibank, který vše vyřídí na místě a v čase dle přání zájemce o půjčku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).