Hlavní navigace

Přísun zakázek i mezi svátky a v okurce? Není problém.

Také míváte problém se získáním zakázek v tzv. okurkové sezóně? Chtěli byste získat nové klienty i v době svátků? Řešením jsou poptávkové systémy, které fungují téměř bez ustání.

Sdílet

Pro dodavatele služeb či produktů a zároveň pro širokou veřejnost jsou tu tzv. poptávkové systémy. Jedná se o projekty, které na jedné straně pomohou sehnat kvalitního dodavatele v rámci poskytování jakýchkoliv služeb v ČR a zároveň o projekty, které dokáží zajistit pravidelný přísun zakázek nejednomu živnostníkovi či firmě.

Jak moc to funguje?

Poptávkové systémy jsou na českém trhu již více než 7 let a neustále pilují a vyvíjejí své služby. V dnešní době se nejedná pouze o pár malých hráčů na trhu. Stejně jako v jiných odvětvích i v tomto oboru vznikají neustále nové a nové společnosti. Však proč to také nezkusit a nějakou nezaložit, když to tak dobře funguje.

Jak vybrat ten správný poptávkový systém?

Kromě menších poptávkových systémů, které jistě čas prověří, najdeme na českém trhu samozřejmě i takové velikány, kteří pomáhají získávat dnes a denně nové obchodní příležitosti až několika stům tisíc firem z ČR. Mezi ty největší projekty v tomto oboru a zároveň stálice na poli poptávek, patří bezesporu projekt AAAPOPTÁVKA.CZ.

Ačkoliv název projektu by Vás mohl zavést k jednomu z největších prodejců aut u nás, kupodivu do této stáje projekt AAAPOPTÁVKA.CZ opravdu nepatří.

Důkazem, že to opravdu funguje, je i samotný fakt, že tento projekt má ve své databázi v současnosti více než 250 000 firem z různých oborů činnosti a že každý měsíc je zadáno více než 14 000 poptávek a veřejných zakázek.

Není to dostatečný argument?

Pokud by Vám snad ani tato reálná čísla nestačila k finálnímu rozhodnutí, mohl by Vám pomoci fakt, že díky využívání tohoto projektu máte možnost prezentovat se referencemi na svou práci přímo na stránkách webu.

Pokud tedy bude někdo hledat služby z Vašeho oboru, tak právě na stránkách tohoto poptávkového systému se může Váš budoucí zákazník podívat nejen na fotografie realizace Vaší zakázky, ale může se nechat přesvědčit i reálnými informacemi a zkušenostmi samotných poptávajících uživatelů, kteří již Vaše služby využili.

A protože se poptávkové systémy o své dodavatele starají, máte nyní možnost při objednávce jakékoliv služby získat výhru v podobě nezničitelného telefonu Caterpillar CAT B15 DUAL SIM. Podrobnosti najdete na stránkách soutěže.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).