Hlavní navigace

Prémiová investice pro běžného investora

INVEST Premium je prémiová investice i pro běžného investora – s motivovaným správcem, nejlepšími příležitostmi z celého světa a bez výpovědních lhůt.

Sdílet

Na základě dlouhodobých zkušeností s investory a jejich požadavky vytvořila společnost Colosseum, a.s. unikátní investiční službu, která nejenže kombinuje hlavní výhody běžných investičních produktů, ale dále je obohacuje.

Služba INVEST Premium je správa finančních prostředků klientů na kapitálových trzích. Podobně jako v podílových fondech jsou prostředky klientů spravovány profesionálními portfolio manažery. Hlavní výhodou služby INVEST Premium oproti fondům je správce, který je, díky odměně z nově dosaženého zisku, skutečně motivován dosahovat pozitivních výsledků.

Další klíčové charakteristiky služby INVEST pak plynou z revoluční konstrukce tzv. mikrokontraktů – speciálních investičních nástrojů, které odpovídají tisícině standardního investičního nástroje. Díky těmto mikrokontraktům může správce i na menších klientských účtech investovat do všech aktiv. Všichni klienti tak dosáhnou na nejlepší investiční příležitosti z celého světa.

Různorodost investic obsažených v INVEST Premium dále znamená bezkonkurenční rozložení portfolia (tzv. diverzifikace) a žádoucí snížení rizika. Na investici do akcií, komodit, dluhopisů nebo měn nyní stačí jediný produkt. Hlavním cílem portfolio manažerů je přitom pozitivní výnos, a to bez ohledu na hospodářské klima. To je možné díky využívání investičních nástrojů na vzestup i na pokles kurzu.

Podobně jako v podílových fondech jsou u INVEST Premium prostředky okamžitě k dispozici. Investor ale neplatí vstupní poplatek a investice je plně transparentní. V detailních výpisech totiž přesně vidí, do čeho portfolio manažer investuje.

Další informace o službě INVEST Premium včetně historické výkonnosti naleznete na http://www.co­losseum.cz/sluz­by/invest.

Společnost Colosseum, a.s. patří mezi nejvýznamnější české obchodníky s cennými papíry. Na českém trhu působí společnost Colosseum, a.s. již od roku 1997 a aktuálně poskytuje klientům rozsáhlé portfolio služeb od zprostředkování burzovních obchodů až po správu aktiv profesionálními portfolio manažery.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).