Hlavní navigace

Pojišťovna České spořitelny je Pojišťovnou roku 2006 v kategorii životního a úrazového pojištění

Dne 23. dubna 2007 byly slavnostně vyhlášeny výsledky ankety pojišťovacích makléřů Pojišťovna roku 2006, kterou pořádala Asociace českých pojišťovacích makléřů. Pojišťovna České spořitelny (Pojišťovna ČS) získala první místo v kategorii životní a úrazové pojištění. Pojišťovna ČS se zároveň umístila na 5. místě v hlavní kategorii Pojišťovna roku 2006 a také jí patří 5. místo v kategorii likvidace. Slavnostního vyhlášení se zúčastnil viceguvernér ČNB Miroslav Singer a také představitelé většiny pojišťoven na českém pojistném trhu.

Sdílet

Volba Pojišťovny České spořitelny jako nejlepšího poskytovatele životního a úrazového pojištění na našem trhu nás velmi těší. Je to pro nás jasný důkaz toho, že naše produkty jsou skutečně dlouhodobě považovány našimi klienty i odbornou veřejností za vysoce kvalitní a splňují jejich náročné požadavky a očekávání. Zároveň toto ocenění pro nás představuje závazek i nadále poskytovat ty nejlepší produkty, uvedl Petr Zapletal, generální ředitel a předseda představenstva Pojišťovny České spořitelny.

Hlasování probíhalo mezi pojišťovacími makléři a zprostředkovateli, kteří nezávisle hodnotili každou pojišťovnu v jednotlivých kategoriích.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).