Hlavní navigace

Pojištění ProSichr – online přes internet od 2 korun denně

Rizikové životní pojištění Wüstenrot ProSichr si nyní sjednáte v klidu a bez zbytečné ztráty času snadno přes internet. Dobré pojištění získáte už od 2 korun denně. Srozumitelné formuláře provedou uzavřením smlouvy i laika.

Sdílet

Na svém novém portálu www.wustenrot24­.cz nabízí Wüstenrot od února sjednání většiny pojistných produktů přímo přes internet. Jako jediná pojišťovna umožňuje tímto způsobem uzavřít i plnohodnotné rizikové životní pojištění ProSichr. 

ProSichr – vysoká pojistná ochrana za nízké pojistné

Wüstenrot ProSichr je rizikové životní pojištění, tedy pojištění pro případ smrti, s konstantní pojistnou částkou po celou dobu trvání pojištění. Slouží především k zajištění osob blízkých nebo finančních závazků jako je hypotéka, úvěr, leasing apod. v případě nešťastné události. Hlavní výhodou tohoto produktu je vysoká pojistná ochrana za nízké pojistné už od 2 korun denně. 

Po internetu nabízí Wüstenrot 2 varianty tohoto pojištění – Klasik a Exklusive. Klasik obsahuje pouze pojištění pro případ smrti. Rozšířená varianta Exklusive zahrnuje navíc i pojištění smrti úrazem, invalidity třetího stupně a denní dávky při hospitalizaci v důsledku dopravní nehody. 

K základnímu pojištění nabízí Wüstenrot tři výhodná připojištění – smrti úrazem, trvalých následků úrazu a zproštění od placení pojistného při pracovní neschopnosti. Rozsah pojistné ochrany lze v průběhu pojištění libovolně měnit a přizpůsobit jej aktuálním rizikům pojištěné osoby. 

Hlavními výhodami rizikového životního pojištění ProSichr je kromě vysoké pojistné ochrany při nízkých nákladech a atraktivních připojištění i možnost sjednání indexace (tj. aktualizace) pojistné částky a pojistného pro zachování reálné hodnoty pojištění, např. z důvodu inflace V neposlední řadě je velkou výhodou právě možnost kompletního uzavření tohoto pojištění přes internet v pohodlí vašeho domova.

Příklad: Paní Nováková (34 let) je samoživitelka a uzavře si životní pojištění Pro Sichr ve variantě Klasik na 5 let. Za 62 korun měsíčně tedy přibližně 2 koruny denně získá pojistnou ochranu ve výši 400 000 Kč. Vše si navíc může sjednat online přes webové stránky www.wustenrot24­.cz, čímž ušetří drahocenný čas. 

Wüstenrot24

Vytvořením nových webových stránek se společnost Wüstenrot rozhodla vyjít vstříc stále se rozšiřující skupině potenciálních klientů, která při nákupu služeb a zboží využívá přímé obchodní kanály. Právě pro tuto cílovou skupinu zákazníků je určena nabídka snadného sjednání kvalitních finančních a pojistných produktů na www.wustenrot24­.cz

Všechny produkty Wüstenrotu nově nabízené online byly inovovány tak, aby byly srozumitelné a jednoduché. Formuláře sjednání produktů na www.wustenrot24­.cz jsou snadné a zcela intuitivně vedou i laika, který stojí před podobným úkolem poprvé. Formuláře pomáhají klientům v celém průběhu vyplňování – obsahují např. i kontextové nápovědy, upozorňují na případné chyby, obsahují kontrolu vazby mezi jednotlivými vyplněnými údaji. Dále jsou do nich zapracovány logické vazby, takže formulář se přizpůsobuje přímo klientovi (např. zdali je klient OSVČ nebo soukromá osoba či Čech nebo cizinec). Klienta tak neobtěžují irelevantní políčka a údaje. Výhodou je i možnost rozpracovaný formulář uložit. Klient má 30 dnů na to jej vyplnit až do konce a odeslat. Stejnou funkci může klient využít, když s něčím potřebuje poradit. Formulář uloží, zavolá na nové prodejní call centrum, kde mu buď poradí jak postupovat dále, nebo si formulář převezmou (podle unikátního hesla, které klient při uložení obdrží) a jeho vyplnění dokončí za klienta.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).