Hlavní navigace

Pojištění domácnosti a nemovitosti od Kooperativy zajistí Váš klidný spánek

Spoléháte na štěstí, že se Vám nic nemůže stát? To děláte chybu! Stačí se podívat na škody, které každoročně způsobí rozmary počasí nebo bytoví zloději.

Sdílet

Proti nim Vám mnohdy nepomohou ani sebelepší zámky. 

Koop zloděj

Pojištění domácnosti od Kooperativy Vám přitom nahradí škody na vybavení Vašeho bytu a věcech osobní potřeby způsobené všemi myslitelnými nebezpečími – živelními událostmi, odcizením nebo i vandalismem. Pojištěni budete i proti speciálním rizikům, jako je například dočasné přepětí v elektrorozvodné nebo komunikační síti. Stačí si jen stanovit odpovídající výši pojistné částky.

Kooperativa Vám zajistí:

  • Pojištění na novou cenu
    Pokud vznikne škoda na zánovních věcech, obdržíte plnění v nových cenách, aktuálních v době vzniku pojistné události. U cenností a věcí zvláštní hodnoty je pak pojistné plnění vstřícně limitováno jejich obecnou (tržní) cenou.
  • Garance aktuální výše pojistné částky
    Kooperativa aktualizuje pojistnou částku a pojistné v závislosti na vývoji indexu životních nákladů. Volitelná indexace (valorizace) pojistné částky a pojistného zajišťuje průběžnou aktualizaci pojistné smlouvy v závislosti na reálném inflačním vývoji. Navíc je zaručena podstatná výhoda – v případě vzniku škody Kooperativa nikdy neuplatní tzv. podpojištění, nehrozí tedy, že bude sníženo pojistné plnění z důvodu nesprávně stanovené výše pojistné částky.
  • Náhradní ubytování
    Stane-li se byt následkem pojistné události neobyvatelným, uhradíme Vám i přiměřené náklady na náhradní ubytování, a to až do výše 40 tis. Kč.

Chcete k domácnosti pojistit i Váš rodinný dům, pak je tu OPTIMUM!!!
Optimum umožňuje současně pojistit rodinný dům a vybavení domácnosti za zvýhodněných podmínek. Váš dům i jeho vybavení a věci osobní potřeby jsou tímto komplexním pojištěním chráněny proti všem důležitým rizikům – veškerým živelním událostem, odcizení i vandalismu.

Neměli byste zapomenout ani na pojištění odpovědnosti – zajistí Vás pro případ, že chvilkovou neopatrností vytopíte byt sousedů nebo Váš pes způsobí nějakou škodu.

Kryje škody na zdraví a věcech i jiné škody, jež vzniknou na území České republiky a které můžete způsobit nejen Vy, ale i ostatní členové Vaší domácnosti; v tomto pojištění je automaticky zahrnuta např. i odpovědnost za škodu způsobenou Vaším zvířetem.

Pojištění Vašeho majetku Vám rádi sjednají pracovníci Kooperativy v kterékoliv pobočce, můžete ho uzavřít i na www.koop.cz nebo infolince 841 105 105. 

Koop majetek
.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).