Hlavní navigace

Pojištění auta nemusí být drahé

Pro mnohé majitele aut jsou právě podzimní měsíce obdobím, kdy zvažují, jaké pojištění svého vozu na další rok zvolit. Zůstat u původní pojišťovny, nebo se poohlédnout, zda u jiné by pro ně nebylo výhodnější? Navíc, když se k tomu nabízí možnost zalyžovat si na perfektně upravených svazích rakouských Alp regionu Ski Amadé?

Sdílet

Většina pojišťoven kategorizuje ceny povinného ručení podle objemu motoru. Změnit tento léta zažitý systém a rozdělit auta do skupin podle jejich výkonu se jako první rozhodla Wüstenrot pojišťovna. Díky tomu se její ceny staly okamžitě velmi atraktivní, zejména pak u aut vysokým objemem a nižším výkonem motoru, tedy u vozů s naftovými motory.

Bonusy a slevy

Hledáte-li povinné ručení, které dokáže ocenit vaše řidičské zkušenosti a jízdu bez nehod, je to právě pojištění Wüstenrot, které nabízí nejvyšší bonus. Na rozdíl od jiných pojišťoven se bonus zvyšuje progresivněji a maximální slevu 60 % lze získat už po 96 měsících. To platí samozřejmě v případě, že se jedná o pojištění, u kterého majitel vozu neuplatnil žádný předchozí bonus získaný na povinné ručení u jiné pojišťovny. Nižší pojistné zaplatí také starší klienti a majitelé vozů starších 10 let.

Novinkou je tzv. Multibonus. Jeho princip spočívá v tom, že Wüstenrot přizná na další nově pojištěné auto v rodině bonus ve stejné výši, jako u prvního u Wüstenrotu pojištěného auta. Takto výhodně lze pojistit celkem až 4 auta majitele, resp. jeho manžela/manželky, druha či družky.

Spolehlivé asistenční služby a možnosti připojištění

Široký rozsah základních asistenčních služeb pro případ nehody a krádeže je u povinného ručení Wüstenrot samozřejmostí. Za příplatek lze sjednat nadstandardní asistenční služby. Povinné ručení lze dále rozšířit o úrazové pojištění ve výši 1 000 000 Kč pro všechny osoby ve vozidle, či o připojištění skel, vztahující se na havárie, živelné události i vandalismus.

Komplexně, výhodně se šancí na zajímavou výhru

Na podzimní měsíce připravila pojišťovna Wüstenrot pro všechny velmi zajímavou nabídku. Při sjednání komplexního pojištění auta, tedy povinného ručení a havarijního Pojištění allrisk, se nabízejí široké možnosti slev. Není to jen až 60% bonus za bezeškodní průběh u každého pojištění, bonusy pro zkušené řidiče a zlevněné pojištění u starších aut. Další výhodou je 5% sleva za současné sjednání obou pojištění. Zdarma získáte úrazové pojištění pro všechny osoby ve vozidle na 1 mil. Kč i asistenční služby.

Všichni klienti Wüstenrotu, kteří si obě pojištění auta sjednají v období od 1. září do 30. listopadu, mohou vyhrát zajímavý lyžařský zájezd pro dvě osoby do známého regionu Ski Amadé v rakouských Alpách.

Wustenrot
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).