Hlavní navigace

Opravdu potřebujete celoroční cestovní pojištění?

Každý ví, že na zahraniční cesty je vhodné sjednat si kvalitní cestovní pojištění.

Doba čtení: 2 minuty

Pokud ale cestujete častěji, alespoň třikrát do roka, doporučujeme zvážit celoroční cestovní pojištění od ERV Evropské pojišťovny, příznačně nazvané MultiTrip. Rozhodně se vám vyplatí. Ušetříte nejen čas, ale i peníze.

Cestování je v dnešní době už téměř každodenním chlebem mnohých z nás. Dávno je tomu, co lidé vyjížděli jedenkrát ročně na dovolenou. Dnes se vyjíždí nejlépe třikrát do roka – v létě k moři, v zimě za exotikou a na jaře lyžovat na ledovec. Kromě toho vyjíždíme do zahraničí na nákupy, za prací, za příbuznými. Hranice dnes už nepředstavují žádnou bariéru. Možná proto často zapomínáme, že každý podobný výlet s sebou přináší rizika, která kryje cestovní pojištění. Ale kdo by myslel při každé sebemenší cestě za hranice na to sjednat si pojistku? To je většinou to poslední, čím se zabýváme. A právě tento problém snadno vyřešíme celoročním cestovním pojištěním!

Stojí to za to?

Naštěstí se jen málokdy stane, že se na svých cestách setkáme s nějakými problémy. Ale ne vždy a ne všemu můžeme předejít vlastní obezřetností. Exotická bakterie v našem jídle, zrušená cesta nebo ztracená zavazadla. Stát se může cokoliv a v takových případech má sjednané cestovní pojištění nevyčíslitelnou hodnotu. No představte si sami ty katastrofické scénáře, kdy vězíte bezprizorně na letišti, nedej bože v nějaké provizorní thajské nemocnici a nemůžete sehnat peníze na lékařský transport.

Co všechno vám celoroční pojištění od ERV Evropské nabízí?

V první řadě absolutní svobodu. Máte-li uzavřené cestovní pojištění MultiTrip, můžete se směle vrhat vstříc novým zážitkům i za hranicemi, aniž by vás někde vzadu v hlavě hlodal červík pochybností – „coby kdyby“. Vždy máte jistotu, že se o vás postarají s maximální péčí. Pojištění od ERV Evropské vám totiž pokryje léčebné výlohy do výše až 10 milionů korun. Mnohem častěji ale spíše využijete praktičtější výhody. Pro běžné použití máte k dispozici nonstop asistenční službu, se kterou se vždy domluvíte česky. ERV navíc disponuje sítí Euro-Center po celém světě, která vám pomohou přímo na místě. Navíc jejich specialisté osobně prověřují kvalitu a úroveň lékařské péče v zahraničí. Takže máte vždy jistotu, že se vám dostane to nejlepší dostupné ošetření. Kromě léčebných výloh máte jako součást balíčku také pojištění storna vaší cesty. A to všechno na neomezený počet cest pro všechny členy rodiny během celého roku!

Navíc pojištění od ERV není jako dálniční známka vázané na kalendářní rok a sjednat si jej můžete kdykoli – přesně na 12 měsíců. A nemusíte s sebou ani vozit žádnou kartičku. Stačí si stáhnout aplikaci přímo do vašeho telefonu a své pojištění máte vždy při ruce!