Hlavní navigace

Opravdu potřebujete celoroční cestovní pojištění?

Komerční sdělení
Každý ví, že na zahraniční cesty je vhodné sjednat si kvalitní cestovní pojištění.

Sdílet

Pokud ale cestujete častěji, alespoň třikrát do roka, doporučujeme zvážit celoroční cestovní pojištění od ERV Evropské pojišťovny, příznačně nazvané MultiTrip. Rozhodně se vám vyplatí. Ušetříte nejen čas, ale i peníze.

Cestování je v dnešní době už téměř každodenním chlebem mnohých z nás. Dávno je tomu, co lidé vyjížděli jedenkrát ročně na dovolenou. Dnes se vyjíždí nejlépe třikrát do roka – v létě k moři, v zimě za exotikou a na jaře lyžovat na ledovec. Kromě toho vyjíždíme do zahraničí na nákupy, za prací, za příbuznými. Hranice dnes už nepředstavují žádnou bariéru. Možná proto často zapomínáme, že každý podobný výlet s sebou přináší rizika, která kryje cestovní pojištění. Ale kdo by myslel při každé sebemenší cestě za hranice na to sjednat si pojistku? To je většinou to poslední, čím se zabýváme. A právě tento problém snadno vyřešíme celoročním cestovním pojištěním!

Stojí to za to?

Naštěstí se jen málokdy stane, že se na svých cestách setkáme s nějakými problémy. Ale ne vždy a ne všemu můžeme předejít vlastní obezřetností. Exotická bakterie v našem jídle, zrušená cesta nebo ztracená zavazadla. Stát se může cokoliv a v takových případech má sjednané cestovní pojištění nevyčíslitelnou hodnotu. No představte si sami ty katastrofické scénáře, kdy vězíte bezprizorně na letišti, nedej bože v nějaké provizorní thajské nemocnici a nemůžete sehnat peníze na lékařský transport.

Co všechno vám celoroční pojištění od ERV Evropské nabízí?

V první řadě absolutní svobodu. Máte-li uzavřené cestovní pojištění MultiTrip, můžete se směle vrhat vstříc novým zážitkům i za hranicemi, aniž by vás někde vzadu v hlavě hlodal červík pochybností – „coby kdyby“. Vždy máte jistotu, že se o vás postarají s maximální péčí. Pojištění od ERV Evropské vám totiž pokryje léčebné výlohy do výše až 10 milionů korun. Mnohem častěji ale spíše využijete praktičtější výhody. Pro běžné použití máte k dispozici nonstop asistenční službu, se kterou se vždy domluvíte česky. ERV navíc disponuje sítí Euro-Center po celém světě, která vám pomohou přímo na místě. Navíc jejich specialisté osobně prověřují kvalitu a úroveň lékařské péče v zahraničí. Takže máte vždy jistotu, že se vám dostane to nejlepší dostupné ošetření. Kromě léčebných výloh máte jako součást balíčku také pojištění storna vaší cesty. A to všechno na neomezený počet cest pro všechny členy rodiny během celého roku!

Navíc pojištění od ERV není jako dálniční známka vázané na kalendářní rok a sjednat si jej můžete kdykoli – přesně na 12 měsíců. A nemusíte s sebou ani vozit žádnou kartičku. Stačí si stáhnout aplikaci přímo do vašeho telefonu a své pojištění máte vždy při ruce!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).