Hlavní navigace

Operativní leasing hraje do karet nejen firemnímu cash flow

Komerční sdělení  Autor: Business Lease
Pořízení a provozování firemní flotily aut může představovat vysoký náklad, který výrazně zatíží rozpočet společnosti.

Sdílet

Z toho důvodu se řada majitelů a manažerů vydává výhodnější cestou, a to pořízením vozidel na operativní leasing. Vyhnutí se jednorázovému nákladu však není jedinou výhodou operativního leasingu.

Pravidelné neměnné splátky

U operativního leasingu vždy víte předem, kolik vás bude vůz po dobu pronájmu stát, a tak vás nepřekvapí náhlými výdaji na opravy. Do měsíčních splátek se obvykle promítá mimo jiné také havarijní pojištění, povinné ručení, asistenční služby, silniční daň, koncesionářské poplatky a i servisní úkony. Firmy a podnikatelé si navíc mohou splátky zapsat do nákladů.

Nové auto bez starostí

Díky operativnímu leasingu si můžete snadno pořídit auto, jaké opravdu chcete a nejlépe vyhovuje vašim požadavkům i potřebám vašich zaměstnanců, aniž byste přišli o výhody nového vozu. Na automobil na operativní leasing se vztahují veškeré záruky, nemusíte se obávat závad v důsledku velkého opotřebení a pokud se přeci jen nějaká výrobní chyba projeví, váš poskytovatel vám rychle obstará nový vůz. Leasingová společnost za vás rovněž vyřeší případnou administrativu spojenou s pojistnými událostmi. Po skončení pronájmu se navíc nemusíte starat o další osud vozu – místo hledání kupce pro své ojeté auto, model jednoduše vrátíte a můžete po sjednání nového operativního leasingu jezdit zase v úplně novém.

Operativní leasing od Business Lease

Mezi nejspolehlivější a největší poskytovatele operativního leasingu u nás patří společnost Business Lease. Ta vstoupila na český trh již před 25 lety, a tak vám její zaměstnanci vybavení bohatým firemním know-how snadno poradí jak s výběrem vozu samotného, tak při volbě nejvýhodnějších podmínek právě pro vaše potřeby. Tím však výhody operativního leasingu od Business Lease nekončí. Business Lease se postará o kompletní správu vašeho vozového parku, dokáže pro vás vyjednat výhodnější podmínky i slevy u svých dodavatelů, můžete čerpat fleetovou slevu. K operativnímu leasingu si můžete také pořídit produkt Go Share. Ten je online rezervačním systémem pro B2B segment, v jehož rozhraní si mohou jednotliví zaměstnanci vozy rezervovat a získat „klíčky“ digitálně. Správce flotily má pak dokonalý přehled o jednotlivých vozech, jejich poškození či tankování. Aplikace tedy nabízí jak kompletní reporting, tak zjednodušuje administrativu spojenou se zapůjčováním automobilů.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).