Hlavní navigace

On-line znamená pohodlně!

Pokud patříte mezi příznivce internetu, i ve stavebním spoření si přijdete na své. Vždyť cokoli potřebujete, zařídíte u buřinky on-line. Pomocí internetu si můžete vypočítat, jak bude vaše stavební spoření vypadat, založit i změnit smlouvu, zjistit, jaký úvěr je pro vás nejlepší, a také si jej vyřídit. A pozor - ke smlouvě získáte exkluzivní dárek a pro děti a mladé je tu prémie až 1000 Kč!

Sdílet

Nejdřív si všechno spočítám

Rozhodli spořit a nevíte, kolik budete mít naspořeno za určité období? Plánujete si vzít úvěr a přemýšlíte, kdy splníte podmínky pro jeho poskytnutí? Ptáte se, jak dlouho budete splácet úvěr ze stavebního spoření nebo kolik budete platit měsíčně v případě překlenovacího úvěru? Všechny otázky zodpoví simulační program.

Smlouva přes internet s dárkem

National Geografic

Pokud už máte o své nové smlouvě jasno, můžete ji na webu buřinky kdykoli uzavřít. Pohodlně, z jakéhokoli místa s připojením na internet. A navíc, pokud si smlouvu sjednáte právě přes naše stránky a do dvou měsíců zaplatíte vstupní úhradu, můžete se těšit na výpravnou publikaci Očima National Geographic. A to už jistě stojí za to.

Změna smlouvy? Jen do toho!

Ani se změnou smlouvy není třeba si dělat těžkou hlavu. On-line provedete celou řadu změn. Některé změny provede buřinka ihned po obdržení elektronického návrhu, v případě změny cílové částky, úrokové sazby, rodného čísla, komunikačního účtu nebo požadavku na státní podporu vám Návrh na změnu smlouvy zašleme domů k podpisu.

Osobní úvěrový poradce

Nezapomínáme pochopitelně ani na úvěry. K dispozici je vám úvěrový poradce. Bezpečně vás provede krok za krokem financováním vašich bytových potřeb. Vybere pro vás ten nejvhodnější úvěr, zhodnotí vaši schopnost úvěr splácet a navrhne přiměřené zajištění. Pomůže s vyplněním žádosti o úvěr.

Vyzkoušejte třeba, jak by se dala řešit vaše vysněná nová koupelna. Úvěrový poradce se vám bude neúnavně věnovat. A zcela nezávazně!

Úvěr snadno a rychle

Dokonce ani při vyřízení úvěru nemusíte navštívit obchodního zástupce nebo pobočku. Opět je tu www.burinka.cz. Příjemné je jistě i to, že není třeba zvlášť žádat o zvýšení cílové částky, pokud potřebujete překlenovací úvěr vyšší, než je vaše stávající cílová částka. On-line úvěrový formulář to zařídí za vás.

Nebojte se zeptat

Učený z nebe nespadl, a proto je pro vás vedle nápovědy připravený i kontaktní formulář. Jeho prostřednictvím můžete položit jakýkoli dotaz. My v buřince jej rádi zodpovíme.

Využít můžete i naší služby zpětné volání. Do elektronického formuláře zadáte svůj dotaz a vyberete čas, kdy se vám má naše operátorka telefonicky ozvat s odpovědí. Pokud ve zvolenou dobu nebudete na telefonu, dostanete odpověď na svou otázku emailem.

Adresa www.burinka.cz je tu pro vás. Cokoli potřebujete, kdykoli si vzpomenete.

Co lze u buřinky udělat on-line?

  • vymodelovat průběh stavebního spoření;
  • uzavřít smlouvu o stavebním spoření;
  • změnit smlouvu o stavebním spoření;
  • spočítat bonitu dlužníka i ručitele;
  • poradit se ohledně úvěrů;
  • vyřídit úvěr;
  • položit jakýkoli dotaz.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).