Hlavní navigace

Škola začíná s ON-LINE půjčkou Cetelem

Komerční sdělení
Prázdniny a s nimi spojené období odpočinku jsou již minulostí. Začíná nám nový školní rok, který je doprovázen mnoha praktickými povinnostmi nejen školáků, ale i jejich rodičů. Také vypravujete svou ratolest do školy a musíte zařídit tolik věcí? Potřebuje najednou nový pracovní stůl do pokojíčku a nebo vlastní počítač?

Sdílet

Ať již hledáte prostředky pro nákup školních potřeb a nebo třeba na úpravu Vašeho bydlení či pozdní dovolenou, ON-LINE půjčka Cetelem může být tím pravým řešením.

Mimořádná podzimní nabídka ON-LINE půjčky Cetelem Vám nyní umožní získat až 1 milion Kč, s úrokovou sazbou již od 8,5 % p.a. (RPSN od 8,99). S ON-LINE půjčkou Cetelem nejsou navíc spojeny žádné další poplatky za vyřízení půjčky nebo za vedení úvěrového účtu. Velkou výhodou této půjčky je skutečnost, že nemusíte nikam chodit, jelikož si o ni můžete zažádat přes internet přímo z pohodlí Vašeho domova.

Cetelem - rodina

A jak tedy můžete ON-LINE půjčku Cetelem získat? Nejprve si vše si v klidu promyslete, spočítejte si různé možnosti splácení na internetových stránkách společnosti Cetelem a vyberte pro Vás nejvýhodnější variantu. Pak již stačí jen vyplnit jednoduchou on -line žádost o půjčku, kterou naleznete také na www.cetelem.cz. Výsledek posouzení se dozvíte okamžitě, vytisknete si smlouvu, podepíšete ji a spolu s požadovanými doklady zašlete na adresu společnosti Cetelem.

Více informací o ON-LINE půjčce najdete na internetových stránkách společnosti Cetelem www.cetelem.cz. Stačí jen kliknout!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).