Hlavní navigace

ON-LINE půjčka Cetelem – až 1 000 000 Kč bez ručitele za pár minut!

ON-LINE půjčka Cetelem, to je snadný a rychlý způsob, jak získat prostředky na Vaše plány. Nečekají Vás žádné dlouhé fronty na pobočce, žádné velké papírování, žádné přemlouvání, že právě ta a ta úroková sazba a délka splácení je pro Vás nejvýhodnější.

Sdílet

Logo - Cetelem

ON-LINE půjčku Cetelem získáte ve třech jednoduchých krocích na www.onlinepujcka.cz.

Nejdříve si pomocí on-line kalkulačky sami vyberete pro Vás nejvýhodnější parametry půjčky. Mezi základní parametry ON-LINE půjčky Cetelem patří úrok od 8,5 % p.a. (RPSN od 9,67), výše půjčky až 1 000 000 Kč bez nutnosti jakéhokoli ručení a volitelná délka splácení v maximální délce 120 měsíců. Včetně výhodného pojištění splácení proti nečekaným událostem.

S ON-LINE půjčkou Cetelem nejsou spojeny žádné další poplatky za uzavření půjčky nebo vedení úvěrového účtu. Výše vypočtené splátky je tak konečná!

Ve druhém kroku po výpočtu splátky vyplníte krátký on-line dotazník, který Vám nezabere více než pár minut. Po jeho odeslání obratem obdržíte výsledek posouzení Vaší žádosti.

V případě, že je Vaše žádost předběžně schválena, stačí si jen vytisknout smlouvu a společně s několika základními dokumenty zaslat poštou pro finální schválení Vaší žádosti. Po obdržení všech potřebných dokumentů je obvykle žádost posouzena během jednoho dne a Vy jste ihned informováni o finálním rozhodnutí. V případě schválení Vaší žádosti jsou pak peněžní prostředky rovnou odeslány na Váš účet.

Přesvědčte se sami a pomocí on-line kalkulačky si spočítejte, jaké parametry půjčky by Vám nejvíce vyhovovaly! Pro vstup do kalkulačky klikněte zde.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).