Hlavní navigace

Obchodujete v cizích měnách? Změnit banku se vám může vyplatit!

Společnost Citfin loni překvapila trh Firemním multiměnovým účtem EASY. Veřejnost je k novinkám nedůvěřivá a ještě navíc, působí-li tak výhodně. Dostali jsme několik otázek, na které jsme se rozhodli odpovědět.

Sdílet


Je tedy nabídka společnosti Citfin opravdu tak výrazná, jak na první pohled vypadá? Jedna otázka za všechny:

Dobrý den, naše firma podniká v oblasti cestovního ruchu, nabízíme zájezdy do mnoha zemí po celém světě. Denně tedy řešíme finanční toky se zahraničím. Vždy mi vadilo, že se na našich ziscích vydatně přiživuje banka. Přitom na jejím chování k nám se to nijak zvlášť neprojevilo. Slyšela jsem, že Citfin má nízké poplatky. Dobře, to je fajn, co mi ale nabídne dál, abych podstoupila martýrium spojené se změnou finanční instituce? Hana K., Brno

Odpověď lze rozdělit na dvě části. První se týká výhodnosti nabízených služeb a benefitů spojených s účtem od Citfinu, které lze jednoduše doložit srovnáním s bankami působícími na českém trhu. Druhá část směřuje k jednání Citfinu s klientem.

Společnost Citfin vám předně nabídne Firemní multiměnový účet EASY, kde vám bude spravovat až 15 různých měn . Za založení a vedení tohoto účtu neplatíte žádný poplatek, ledaže byste trvala na zasílání papírového výpisu z účtu. Při jednoduchém internetovém bankovnictví, které umí přímo exportovat do účetnictví klienta, je to ale prakticky zbytečné.

Pokud se podíváte na poplatky, možná vás bude zajímat, že za příchozí zahraniční ani tuzemské platby vám Citfin nic nestrhává, jsou zdarma. Odchozí europlatby jsou v porovnání s konkurencí až desetkrát levnější, stojí pouze 20,60 Kč (ano, korun) a jsou nejlevnější na českém trhu. První tři europlatby v každém měsíci máte navíc zdarma. Další předností jsou mimořádně výhodné převodní kurzy, na kterých se dá také mnoho ušetřit. Klienti Citfinu uvádějí celkové úspory s Firemním multiměnovým účtem EASY až v řádech statisíců ročně.

Druhou část odpovědi týkající se jednání Citfinu mohou doložit kladné reference jejích klientů. Většina z nich vyzdvihuje vstřícné a přitom profesionální jednání. Případné problémy podle klientů Citfin neřeší jako jiné instituce dny, ale pouze minuty, maximálně hodiny.

Citfin na svých stránkách připravil tzv. Kalkulačku úspor. Můžete si tedy lehce spočítat, kolik ušetříte, když se rozhodnete přejít k Citfinu.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).