Hlavní navigace

Obchodovat na burze je velmi snadné, zkuste to i vy. Nyní se vstupním poplatkem jen 0,4%!

Pojem online obchodování už dávno není strašákem. Nebojte se vyzkoušet obchodování na pražské burze a uvidíte, že je to stejně jednoduché, jako zadat příkaz k úhradě přes internet.

Sdílet

V rámci pražské burzy se obchoduje ve dvou systémech tzv. KOBOS a SPAD

Co je KOBOS

KOntinuální Burzovní Obchodní Systém je systém založený na průběžném obchodování při proměnlivé ceně. Je v něm možné obchodovat s libovolným množstvím cenných papírů. Tento systém je určen právě pro vás, drobné investory.

Proč jít na pražskou burzu

Právě na pražské burze si můžete vyzkoušet, že investovat není těžké. Pražská burza je velmi přehledná. Společnosti, se kterými se na pražské burze obchoduje, jsou známé a setkáváte se s nimi denně ve svém životě. Navíc o těchto podnicích není problém získat spoustu informací.

Další výhodou je obchodování v českých korunách, takže odpadají nejen nevýhodné kurzové rozdíly, ale i poplatky skryté v kurzových maržích.

Vydělat můžete i vy, pomůžeme vám!

Myslíte si, že investování je jen pro bohaté? Omyl. Obchodovat se dá i s tisícovkou. Můžete si koupit třeba jen jednu akcii v hodnotě 1 000 Kč. To je skvělé, ne?

V objemovém pásmu obchodování na KOBOS do 800 000 Kč jsme snížili poplatek jen na 0,4 % z celkového objemu. Ve druhém pásmu obchodování nad 800 000 Kč je pak poplatek 0,2 % + 1 600 Kč z celkového objemu.

Se společností brokerjet České spořitelny navíc neplatíte žádné poplatky za uzavření smlouvy ani vedení účtů. Možnost zadávat limitní pokyny je samozřejmostí a pro znalce máme připravené i maržové obchodování, kde jsou vysoké úvěrové koeficienty na SPADové tituly.

Online investování s brokerjet vám přinese výhody

  • Online obchodování je naprosto jednoduché. Hlavní výhodou je, že obchodovat můžete odkudkoliv a kdykoliv. Stačí se připojit ke svému počítači. Pohodlí a jednoduchost v tomto případě nejsou klišé.
  • S brokerjet získáte širokou nabídku investičních instrumentů a nejširší možnost investování do více než 100 000 instrumentů na 26 světových trzích.
  • Nemusíte vědět všechno – brokerjet má pro vás připravenou širokou nabídku odborných seminářů včetně zaměření na pražskou burzu.
  • Jste v dobrých rukou. Zázemí silné finanční skupiny patří mezi zásadní důvody, proč při obchodování využít brokerjet České spořitelny. S námi se nemusíte bát pustit do obchodování.

S námi ušetříte!

V objemovém pásmu obchodování do 800 000 Kč jsme snížili poplatek jen na 0,4 % z celkového objemu. Nezaplatíte ani o desetinu navíc, ani minimální poplatek. Ve druhém pásmu obchodování nad 800 000 Kč je poplatek 0,2 % + 1 600 Kč z celkového objemu. Transparentnost poplatků je pro nás samozřejmostí.

Pokud využijete i naše úvěrové nástroje, máme pro vás výhodnou úrokovou sazbu a úrok platíte jen, pokud čerpáte!

Vyzkoušejte si online obchodování s brokerjet České spořitelny ještě dnes.

Více informací ZDE

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).