Hlavní navigace

Novinka na trhu od Volksbank. Běžný investiční účet se zajímavým úročením.

Máte k dispozici volné finance? Nenechte je zahálet! Kupříkladu ve Volksbank se mohou vaše peníze krásně rozmnožovat s výhodnou úrokovou sazbou 3,33 % p.a. Vedení Běžného investičního účtu s internet bankingem je navíc zdarma.

Sdílet

Běžný investiční účet je určen všem, kteří chtějí své volné finanční prostředky maximálně zúročit. Volksbank nabízí v současné době možnost založení i vedení účtu zdarma. K účtu získáte zdarma také internetové bankovnictví. Výhodou je, že nemusíte rušit účet u stávající banky. Zajímavá je také nadprůměrně výhodná úroková sazba aktuálně ve výši 3,33 % p.a. Oproti klasickým spořicím účtům a termínovaným vkladům má novinka od Volksbank navíc tu výhodu, že si můžete své úspory vybrat kdykoli, neboť účet nemá žádnou výpovědní lhůtu.

Volksbank myslí i na další zhodnocení vašich peněz. Prostředky z Běžného investičního účtu mohou totiž za bedlivého dohledu bankovních odborníků pracovat dále. Pokud chcete, aby se vaše výnosy množily ještě rychleji, stačí, když je vložíte do nabízených investičních produktů.

Z aktuální nabídky Volksbank máte na výběr např. termínovaný vklad s garantovaným výnosem a široké spektrum podílových fondů. Vklad na Inteligentním termínovaném vkladu se zhodnocuje v závislosti na pohybu kurzu české koruny vůči euru v předem daném kurzovém rozmezí. Investováním do podílových fondů můžete dosáhnout také zajímavých výsledků a to podle toho, jaký fond si s ohledem na výši rizika a délky investice zvolíte. Podílové fondy jsou zaměřené na investice do dluhopisů, akcií či smíšených fondů. Investovat do nich lze v korunách i v eurech.

Se založením Běžného investičního účtu nebo s výběrem nejvhodnějšího investičního produktu vám pomůže bankovní poradce Volksbank, který vám poradí s ohledem na vaše finanční možnosti a životní potřeby. Bližší informace najdete na www.volksbank.cz.

/ var bbs=screen,bbn=na­vigator,bbh;bbh=­‚&ubl=‘+bbn.brow­serLanguage+‚&uc­c=‘+bbn.cpuClas­s+‚&ucd=‘+bbs­.colorDepth+‚&u­ce=‘+bbn.cooki­eEnabled+‚&ud­x=‘+bbs.deviceX­DPI+‚&udy=‘+bbs­.deviceYDPI+‚&us­l=‘+bbn.system­Language+‚&uje=‘+bbn­.javaEnabled()+‚&u­ah=‘+bbs.avail­Height+‚&uaw=‘+bbs­.availWidth+‚&ub­d=‘+bbs.buffer­Depth+‚&uhe=‘+bbs­.height+‚&ulx=‘+bbs­.logicalXDPI+‚&u­ly=‘+bbs.logi­calYDPI+‚&use=‘+bbs­.fontSmoothin­gEnabled+‚&uto=‘+(new Date()).getTi­mezoneOffset()+‚&u­ti=‘+(new Date()).getTi­me()+‚&uui=‘+bbs­.updateInterval+‚&u­ul=‘+bbn.user­Language+‚&uwi=‘+bbs­.width; if(typeof(bbur­lparam)==‚strin­g‘) { bbh+=‚&‘+bbur­lparam; } if(typeof(bbke­ywords)==‚strin­g‘) { bbh+=‚&keywor­ds=‘+escape(bbke­ywords); } document.write(„<scr“+„ipt charset=‚windows-1250‘ type=‚text/ja­vascript‘ src=‚http://g­o.cz.bbelemen­ts.com/please/sho­wit/754/2/1/7/?typ­kodu=js&_idplan=70446“+­bbh+„&alttext=0&bor­der=0&bust=“+Mat­h.random()+„&tar­get=_blank‘><“+„\/scr­“+„ipt>“); / ]]> */
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).